Bursa Mudanya'da bakım onarım çalışmaları sürüyor

Köy statüsünden mahalleye dönüşen 36 yerleşim bölgesi ile toplamda 47 mahalleye eşit hizmet götürme gayretinde olan Mudanya Belediyesi, okullardan, sağlık ocaklarına, ibadethanelerden, mahalle meydanlarına, halkın ortak kullanım alanlarında mahalle sakinlerinin talepleri doğrultusunda bakım onarım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor.  

Bursa Mudanya'da bakım onarım çalışmaları sürüyor

Mudanya Belediyesi'nin mahallelerdeki hizmetleri sürüyor. İlçe merkezinden en uzak mahallesine muhtarlıkların ve mahalle sakinlerinin taleplerini programına alan ve sorunları çözüme kavuşturan Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, hizmet ve yatırım yelpazesi içindeki çalışmalarını "hakça paylaşım" ilkesinden hareketle sürdürdüklerini söyledi. Gerek sosyal medya hesaplarından gerekse belediyenin gerekli birimlerine yapılan başvuruların programa alındığını belirten Başkan Türkyılmaz, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalara devam edeceğini söyledi.  

ORTAK KULLANIM ALANLARI YENİLENDİ

Bu kapsamda Çepni İlkokulu'nun inşaat tadilatı, okul tuvaletlerinin iç dış boyama çalışmaları, Balabancık, Çağrışan, Çınarlı, Dereköy, Emirleryenicesi, Evciler, Işıklı, İpekyayla, Yaman, Mirzaoba, Kaymakoba, Mesudiye, Söğütpınar, Çayönü, Tirilye, Göynüklü, Hançerli mahallelerinde halkın ortak kullanım alanlarında tadilatlar, bakım onarım ve yenileme çalışmaları gerçekleştirildi. Çekrice Mahallesi tuvaletleri, Kuran kursu binası ve sağlık ocağı lojmanının arızaları giderildi. Burgaz Kooperatifçi Süleyman Parkı, Yeni Mahalle Pamuk Prenses Parkı, Tekel Parkı, Güzelyalı Atatürk Parkı, Siteler Mahallesi, Küçükyenice, Mirzaoba, Kaymakoba parklarında tel çit boyama, elektrik tesisatı arızalarının giderilmesi işlemleri yapıldı. Safinaz Parkı, Pınar Parkı, Şehit Feyyaz İlhan Parkı, Dörtçelik Caddesi, Mudanya Zirve Park, Güven Park, Papatya Parkı, Altıntaş Mahallesi Çamlıbel Cami, meydan, okul ve çevresi çim ve ot temizlikleri yapıldı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!