Bursa Modern'den "çocuk tiyatrosu"

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Yıldırım'a kazandırılan Hanımlar Lokali, sağlık seminerleriyle kadınları bilgilendirmeye devam ediyor.

Bursa Modern'den ''çocuk tiyatrosu''

20 Ocak 2013 Pazar günü start alan Sinpaş GYO Bursa Modern Çocuk Tiyatrosu'nda çocuklar ilk olarak "Hacivat ve Karagöz Ne İçin Yarışıyor?" adlı oyunu izlediler. "Çocuk Tiyatrosu" 3 Şubat 2013 Pazar günü yapılacak oyunla devam edecek.

Kuzeyin Parlayan Yıldızı Bursa Modern, bünyesinde gerçekleştirdiği etkinlikler ile site sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam sunmaya devam ediyor.
Sinpaş GYO Bursa Modern, tarafından hayata geçirilen "Çocuk Tiyatrosu" bu kez Bursa Modern Seminer Salonu'nda miniklerle buluştu. Onlarca miniğin heyecan dolu bakışları arasında gerçekleştirilen "Çocuk Tiyatrosu" Sinpaş GYO Bursa Modern, sakileri tarafından da büyük beğeni topladı.  "Çocuk Tiyatrosu" 3 Şubat 2013 Pazar günü "The Kitchen" oyunu ile devam edecek. Bursa Modern yaşam merkezi sakinleri, Bursa Modern'de yaşamanın ayrıcalıklarından önümüzdeki günlerde de faydalanmaya devam edecekler. 
 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!