Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursa Kestel Belediye Başkanı Tanır'dan 'Evde Kal' mesajı

Bursa Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında, sosyal medya hesaplarından kızı ve oğluyla birlikte oyun oynarken fotoğraf paylaşarak, vatandaşlara 'Evde Kal' mesajı verdi.

Bursa Kestel Belediye Başkanı Tanır'dan 'Evde Kal' mesajı

Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında yapılan 'Evde Kal' çağrısına, Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, sosyal medya hesapları aracılığıyla destek verdi.

Kızı ve oğluyla birlikte Puzzle oyunu oynarken fotoğraf paylaşan Önder Tanır, kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı. Vatandaşlar tarafından olumlu tepkilerle karşılaşan Başkan Tanır, 'Evde Kal' fotoğrafını şu sözlerle paylaştı;

"Aile sevgidir, aile birlik olmaktır, aile sıcaklıktır, aile mücadele etmektir, aile her şeydir. İçerisinde olduğumuz bu zorlu süreçte, devletimizin aldığı tedbirler doğrultusunda hareket etmeye özen gösterelim. Evimizde kalalım, sağlıklı kalalım. Bu süreci bir fırsat olarak değerlendirelim, aile bağlarımızı daha da kuvvetlendirelim. Eşlerimizi, çocuklarımızı, büyüklerimizi daha çok dinleyelim, daha çok anlatalım. Evine kal Türkiye'm, evinde kal ki çocuklarımızın yüzleri hep gülsün."

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!