Bursa Kent Meydanında Bozbey coşkusu!

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan adaylığının açıklanmasının ardından şehir merkezinde halkla buluştu.

Bursa Kent Meydanında Bozbey coşkusu!

HABER:BURCU SEKMEN KAMERA:SEFA BALABAN

Kent Meydanına seçim otobüsüyle gelen Mustafa Bozbey'e CHP Bursa Milletvekilleri Yüksel Özkan, Nurhayat Altaca Kayışoğlu ve Erkan Aydın ile CHP İl Başkanı Hüseyin Akkuş'ta eşlik etti. 

Kent Meydanında Bursalılara hitap eden Bozbey, "Sizler 31 martta destan yazacaksınız. Bursa'nın yüzünü güldürecek hareketi  başlatacaksınız. Sizlerin desteği ve isteği ile buradayız. Bursa'yı gülümsetmek için buradayız. Bu kentin değerlerini korumuş, taş üstüne taş koymuş herkese selam olsun. Bursa'da ulaşım sorunu yok mu, işsizlik ve kentsel dönüşüm sorunu yok mu? Herşeyden önce bugün Bursa'da yönetim sorunu var. Kimse kimseye danışmıyor ama ortada bir Nilüfer örneği var. Herşeyi baştan çözmeye geliyoruz "diye konuştu.

"31 Mart'ta Bursa yeniden yeşiline kavuşacak süreci başlatacak" 

31 Mart'ta Bursa'nın yeniden yeşiline kavuşacak sürecin başlatılacağını ifade eden Bozbey, "Bursa'ya adanmış bir ömür var. Osmangazi'nin, Yıldırım'ın, Bursa'nın yüzü gülecek. Hepimizin yüzü gülecek. Burada olmayan yüzbinlerin hangi partiye oy verdiği önemli değil, insan olması yeter. Bizim kalbimiz Bursa için atıyor. Bundan sonra kentin doğusu, batısı, kuzeyi, güneyi hepsi aynı olacak. Eşitsizliği kaldıracağız. Ötekileştirmeyi; Bursa'da kaldıracağız. Çünkü biz insanız. Onun için birbirimize sarılacağız. Bütün sorunlarımızı birbirimize sarılarak çözeceğiz. Bursa'yı birlikte güçlü hale getireceğiz. Bursa bizimle gülümseyecek" açıklamasını yaptı. 

"O sene bu sene buna inanın" 

"O sene bu sene dostlar, buna inanın" diyen Bozbey, şöyle devam etti: "O sene bu sene olacak. Birlikte başarma zamanı. Siz varsanız kesinlikle başarırız. Allah utandırmasın, yolumuzu açık etsin." 

Bozbey, konuşmasının ardından vatandaşlara otobüsten karanfil attı. 

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!