Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursa Karcabey Belediye Başkanı Özkan, 10 Kasım ile ilgili mesaj yayınladı

Bursa Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, "Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, ebediyete intikalinin 82.yıl dönümünde; saygı, minnet ve şükran duygularımla anıyorum" dedi.

Bursa Karcabey Belediye Başkanı Özkan, 10 Kasım ile ilgili mesaj yayınladı

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Özkan mesajında, 10 Kasım'ın sadece Atatürk'ü Anma Günü olarak değil, Atatürk'ün en büyük eseri olan Türkiye Cumhuriyeti'ni geliştirip koruyarak geleceğe taşıma azmimizi tazelediğimiz gün olarak da ayrı bir öneme sahip olduğuna vurgu yaptı.

HİÇBİR ZAMAN UNUTULMAYACAK

Türkmilletimizin hiçbir zaman Mustafa Kemal Atatürk'ü, ilkelerini ve onun aziz hatırasını unutmadığını ve unutmayacağını kaydeden Özkan, Atatürk'ün ileri görüşlülüğü, cesareti, azim ve kararlılığı ile dünya tarihinin unutulmaz komutanları arasında yerini almış,büyük bir lider olduğunu söyledi. Başkan Özkan mesajında, şu ifadelere yer verdi: "Aziz milletimizin tarih sahnesinden silinmek istendiği bir dönemde, başlattığı kurtuluş mücadelesini zaferle sonuçlandıran, gücü millet iradesine dayanan,Türk milletine uygarlık düzeyine yükselme yolunu açan büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, ebediyete intikalinin 82.yıl dönümünde; saygı, minnet ve şükran duygularımla anıyorum. Türk milleti, Atatürk'ü daima büyük bir sevgi ve saygı ile yüreğinde yaşatmaya devam edecek" ifadelerine yer verdi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!