Bursa Karacabey Belediye Başkanı Özkan'dan Mustafakemalpaşa ziyareti

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, AK Parti Karacabey İlçe Başkanı Ertem İşcan'la birlikte, komşu ilçe Mustafakemalpaşa'nın Belediye Başkanı Mehmet Kanar'ı ziyaret etti. Seçimlerin ardından göreve gelen Kanar'a görevinde başarılar dileyen Özkan, karşılıklı iş birliğinin bölge açısından önemine de vurgu yaptı.

Bursa Karacabey Belediye Başkanı Özkan'dan Mustafakemalpaşa ziyareti

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Karacabey İlçe Başkanı Ertem İşcan'la birlikte, komşu ilçe Mustafakemalpaşa'nın Belediye Başkanı Mehmet Kanar'ı ziyaret etti.

31 Mart yerel seçimlerinin ardından göreve seçilen Mehmet Kanar'ı makamında ziyaret eden Başkan Özkan, kendisine başarılı çalışmalarının devamını dileyerek, Kanar'ı tebrik etti. Ziyarette Özkan, karşılıklı iş birliğinin bölge açısından önemine de vurgu yaptı.

Birbirine sımsıkı bağlı iki şehir

Başkan Özkan burada yaptığı açıklamada, "Mustafakemalpaşa ve Karacabey sadece mesafe bakımından değil dostluk, ortak tarih gibi pek çok etkenle birbirine bağlı sımsıkı bağlı iki şehir. Bizler de komşu ilçemiz Mustafakemalpaşa'yı önemsiyor ve istişarelere önem veriyoruz. Bu anlamda, öncelikle değerli arkadaşım Mehmet Kanar'a 'hayırlı olsun' dileklerimi yineliyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

Karacabey önemli bir gelişim gösteriyor

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar da komşu kent Karacabey'in Belediye Başkanı Özkan'ı misafir etmekten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, karşılıklı iş birliğinin daha da geliştirilmesi yönünde her türlü çalışmaya hazır olduğunu ifade etti. Kanar ayrıca, Karacabey'in özellikle Başkan Özkan'ın göreve gelmesinden bu yana çok önemli bir gelişim yaşadığını ifade ederek, kendisine başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!