Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursa İznik Belediye Başkanı Usta, yapımına başlanan halı sahada incelemede bulundu

Bursa'da İznik Belediyesi, Sanayi sitesi Kapalı Spor Salonu'nun bulunduğu alanda halı saha yapımına başladı. İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta, AK Parti İlçe Başkanı Halil İbrahim Gökbulut ile birlikte yapımına başlanan halı saha çalışmalarını yerinde inceledi.

Bursa İznik Belediye Başkanı Usta, yapımına başlanan halı sahada incelemede bulundu

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Kapalı Spor Salonunun yanına yüzeyi sentetik çim yapılacak olan ve 30x50 metre ebadındaki halı sahayı çevreleyecek olan hatıl duvarları dökülerek dolgu işlemine başlandı. Halı Saha çalışmaların yaklaşık bir ay içerisinde tamamlanarak hizmete sunulacağı belirtildi. AK Parti İlçe Başkanı Halil İbrahim Gökbulut , Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin Coşkun ve İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta yapımına başlanan halı sahada incelemelerde bulundu.

"AMACIMIZ HALKIMIZA SAĞLIKLI KOŞULLARDA SPOR YAPTIRMAK"

Usta burada yaptığı açıklamada, "Çocukların, gençlerin ve ailelerin spor yapabilmeleri için belediye olarak gayret içerisindeyiz. Amacımız insanımıza sağlıklı koşullarda spor yaptırmak. Sağlıklı yaşamın olmazsa olmazı spordur. Çocuklarımızdan  yetişkinlerimize  ilçede spor alanları oluşturmak ve halkımızın spor yaparak sağlıklı yaşamlarına katkı sunmak için projeler üretiyoruz. Onlardan birisi de bu halı saha projemiz. İlçemize hayırlı olsun" şeklinde konuştu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!