Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursa,'İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması'na hazırlanıyor

Bursa Valiliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nın (BTSO) iş birliği ile düzenlenecek olan 'Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması (BİİB)', 22-23-24 Kasım 2012 tarihlerinde iş verenler ile iş arayanları bir araya getirecek.

Bursa,'İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması'na hazırlanıyor

Merinos AKKM'de yapılacak olan 'Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması' kapsamında Merinos AKKM Fuar Alanı'nda 150 şirket ve kurum tarafından stant açılacak. Salonlarda ise ünlü isimlerin konuşmacı olarak katılacağı paneller ve çok sayıda seminer düzenlenecek. Buluşmada, 'girişimcilik', 'iş arama teknikleri', 'iş güvenliği' gibi farklı konular gündeme taşınacak.
Bursa Kent Konseyi Başkanı Semih Pala, Bursa'nın uzun yıllardır Türkiye'nin ve dünyanın önemli sanayi kuruluşlarını ve işletmelerini barındırdığını söyledi. Pala, "Bursa için dönüm noktası sayılacak bir buluşmayı gerçekleştiriyoruz. BİİB kapsamında iş verenler ile iş arayanlar bir araya gelecekler. Bu buluşma iş arayanlara bölgedeki iş imkanlarını ve işletmeleri tanımak için önemli bir fırsat olacak. Bursa Kent Konseyi olarak bizler de buluşmada istihdam ve kariyer alanında yaptığımız çalışmaları aktaracağız" şeklinde konuştu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!