Bursa İnegöl'de Avrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri sabah sporuyla başladı

Bursa İnegöl Belediyesi'nin Avrupa Hareketlilik Haftası kutlamaları, bu sabah Hikmet Şahin Kültürparkında yapılan sabah sporuyla başladı.

Bursa İnegöl'de Avrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri sabah sporuyla başladı

İnegöl Belediyesi, bu yıl Avrupa Hareketlilik Haftası etkinliklerine katılım için Türkiye'deki 50 belediye ile birlikte akreditasyonlarını tamamlamıştı. Bugün itibariyle (16 Eylül) başlayan Avrupa Hareketlilik Haftasının ilk etkinliği, sabah sporuyla gerçekleştirildi.

Hayatına Hareket Kat sloganıyla her gün farklı bir etkinliğin yapılacağı haftanın startı, bu sabah 06.30'da Hikmet Şahin Kültür Parkı içerisinde bulunan Belediye Spor Salonu önünden verildi. Belediye Başkanı Alper Taban, Başkan Yardımcısı Rıdvan Kocaağa, bazı meclis üyeleri ve daire müdürleri, İlçe Spor Müdürü Yusuf Şevki Yücel, Belediyespor yöneticileri ile birlikte vatandaşlar etkinliğe katılım gösterdi. Salon önünde toplanan kalabalık, park içerisinde 2 kilometrelik yürüyüş gerçekleştirdi. Ardından Anfi Tiyatro karşısındaki yeşil alanda müzik eşliğindeki aerobik hareketleriyle sabah sporu tamamlandı.

Spor sonrası İnegöl Belediyesi tarafından yeşil çay ve yeşil elma ikramları yapıldı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!