Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursa İnegöl Belediye Başkanı Taban, Alibeköy Mahallesi sakinleriyle buluştu

Bursa İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, yeni hayvan pazarının yapılacağı Alibeköy Mahallesini ziyaret ederek mahalle sakinlerine proje hakkında bilgi verip bölgede yapılacak çalışmaları anlattı.

Bursa İnegöl Belediye Başkanı Taban, Alibeköy Mahallesi sakinleriyle buluştu

İnegöl Belediyesi'nin şehre modern bir hayvan pazarı kazandırma adına ilk adımını geçtiğimiz gün meclis toplantısında attığı proje, Alibeyköy kırsal mahallesi sınırları içerisinde yükselecek. Bu çalışmaya ilişkin bölge sakinlerine de bilgi vermek amacıyla, Belediye Başkanı Alper Taban Alibeköy Mahallesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Beraberindeki Başkan Yardımcısı Durmuş Aydın, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmuş, meclis üyeleri ve AK Partili yöneticiler ile yapılan ziyarette, Alibeköy Mahallesinin sorunları ve sıkıntıları da görüşüldü. Akşam saatlerinde yapılan ziyaret sırasında bölgede yapılacak çalışmalar hakkında da mahalle sakinlerine bilgiler verildi. Mahalle sakinlerinin görüş ve fikirlerinin dinlendiği buluşmada, karşılıklı istişareler yapıldı.

İNEGÖL'E MODERN BİR TESİS KAZANDIRMAK İSTİYORUZ
Belediye Başkanı Alper Taban, İnegöl'e modern bir hayvan pazarı kazandırmak adına ilk adımın atıldığını ifade etti. Yer konusunda Alibeyköy kırsal mahallesi sınırlarında bulunan bir alanın en doğru tercih olduğuna kanaat getirildiğini hatırlatan Taban, "Amacımız şehrimize ve bölgemize, hayvan yetiştiricilerimize, aynı zamanda buradan faydalanacak vatandaşlarımıza en iyi hizmetin verilebileceği modern bir tesis oluşturmak. İnşallah en kısa sürede hayvan pazarımız tamamlanarak hizmet vermeye başlayacak. Bu bölgede olacağı için sizlerin de fikirlerini önemsiyoruz. Amacımız istişare ile en doğru kararı vermek. Bu yüzden buradayız. Görüş ve önerilerinize açığız" dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!