Bursa İl Emniyet Müdürü'nden muhtarlara toplantı

Bursa İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız Osmangazi ilçesine bağlı mahalle muhtarları ile daha güvenli bir Bursa adına sorunları tespit etmek ve çözüm üretmek amacıyla bir toplantı düzenledi.

Bursa İl Emniyet Müdürü'nden muhtarlara toplantı

29 Kasım Salı günü saat 14.00'te Bursa Emniyet Müdürlüğü FSM hizmet binasında düzenlenen toplantıya, İl Emniyet Müdürlüğümüz Sayın Selami Yıldız, Emniyet Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ile Osmangazi ilçesinde bulunan Mahalle Muhtarları katıldı.Açılış konuşmasında İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız "15 Temmuz şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Ailelerine sabırlar, Gazilerimize de acil şifalar diliyorum. 15 Temmuz'da gösterilen cansiperane ve örnek davranışlarından dolayı da milletimize şükranlarımı sunuyorum" dedi.

Osmangazi İlçesinde meydana gelen olaylar, olayların yoğunlaştığı bölgeler, polis/halk işbirliği ile mevcut sorunların çözümüne yönelik genel değerlendirmelerde bulunulan toplantıda,

Osmangazi İlçe Emniyet Müdürü Ufuk Akan hırsızlık ve genel asayiş olayları ile mahalle muhtarlarının polisten istek ve önerileri konularında,  Uyuşturucuyla Mücadele Şube Müdürü Memduh PİŞİK ise uyuşturucuyla mücadele konularında muhtarlarımızı bilgilendirdi.

İl Emniyet Müdürü Selami Yıldız muhtarımızın sorularını da cevaplayarak taleplerinin değerlendirileceğini bildirdi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!