Bursa İl Emniyet Müdürlüğünden alternatif yol uyarısı!

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü, bayramın üçüncü gününde İYİ Parti ile HDP'nin Bursa'da miting yapması sebebi ile alınacak güvenlik önlemleri kapsamında kapatılacak yollarla ilgili basın açıklaması yaptı. Yazılı açıklamada vatandaşların kullanabileceği alternatif yollar belirtildi. 

Bursa İl Emniyet Müdürlüğünden alternatif yol uyarısı!

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü, siyasi partilerin bayramın üçüncü gününe denk gelen miting programları sebebiyle alınacak güvenlik tedbirleri kapsamında kentteki birçok yolu trafiğe kapatacak.

İl Emniyet Müdürlüğü, vatandaşların trafikte mağdur olmaması adına yazılı basın açıklaması yaptı. Kullanılabilecek alternatif yol güzergahlarının paylaşıldığı açıklamada, "17 Haziran Pazar günü saat 16.00 - 21.00 arasında ilimiz Osmangazi İlçesi Merinos Parkı miting alanında düzenlenecek olan HDP Partisi mitingi çerçevesinde; Merinos Parkı etrafındaki ana yollarda ve parka çıkan bağlantı yollarında miting esnasında kısa süreli araç ve yaya trafiğine kapatılabileceği bu durumlarda vatandaşlarımızın görevlilerimizce yapılacak olan ikaz ve uyarılarına riayet etmesi gerekmektedir. Sürücülerin ziyaret süresince, İstanbul yolu, İzmir yolu, Avrupa Konseyi Bulvarı, 11 Eylül Bulvarı, Mudanya yolu, Ankara yolu ve Eğitim Caddesi istikametlerini kullanmaları, Vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için özellikle trafiğe çıkacak olan sürücülerin toplu taşıma araçlarını kullanmaları gerekmektedir" ifadelerine yer verildi. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!