Bursa İHH sporcusu Keskin milli takım kadrosuna davet edildi

Bursa İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Derneği Arama Kurtarma Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü sporcusu Muhammed Ali Keskin, 24-25 Mart'ta Romanya'da düzenlenecek Balkan Boulder Şampiyonası'na katılacak olan milli takım kadrosuna davet edildi.

Bursa İHH sporcusu Keskin milli takım kadrosuna davet edildi

Bursa İHH Başkanı Hüseyin Kaptan, yaptığı açıklamada, kulüplerinde yetişen bir sporcunun milli takım formasını terletecek olmasının kendileri için gurur verici olduğunu bildirdi.

Türkiye'de henüz çok yeni bir spor dalı olan spor tırmanışı ile ilgili bugüne kadar katıldığı bir çok yarışmadan derecelerle dönen Keskin'in başarılı performansını milli takımda da sürdüreceğine inandığını belirten Kaptan, "Milli takımımıza şampiyonada başarılar dilerken sporcumuzun yetişmesinde emeği geçen başta antrenörleri olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Bursa İHH olarak gençlik çalışmalarına büyük önem veriyoruz. Bunun meyvelerini toplamaya başlamak bizleri sevindirmiştir. İnşallah gelecek günlerde farklı alanlarda benzer başarıları elde ederek gençlik faaliyetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!