Bursa Harmancık Belediyesi öğretmenler ile bir araya geldi

Harmancık Belediye Başkanı Başkan Mustafa Çetinkaya, Öğretmenler Günü'nde ilçe de görev yapan öğretmenlere, eşlerine ve Milli Eğitim Çalışanları onuruna bir akşam yemeği düzenledi.

Bursa Harmancık Belediyesi öğretmenler ile bir araya geldi

Öğretmenler Gününe özel düzenlenen yemek programına; Çınarcık İlçe Kaymakamı Enis Aslantatar , İlçe Milli Eğitim Müdürü, Okul Müdürleri, Milli eğitim Çalışanları ve eşleri katıldı.

Böylesi anlamlı bir günde bir araya gelmekten son derece mutlu olduğunu ifade eden Başkan Çetinkaya, yemeğe katılanlara Kravat ve fularların yanında, eko turizm tesissinde üretilen organik yöresel ürünlerden de takdim etti.

Başkan Çetinkaya "Öğretmenlik insanlık tarihinin en anlamlı ve ölümsüz mesleğidir. Ürünü insan olan ve başlı başına bir amaç olmaktan öte, bizleri yüce gayemize ulaştıran bir vasıta olarak görüyorum öğretmenlik mesleğini. Siz değerli Öğretmenlerin, Öğrencilerinize özveriyle ve sevgiyle bilgilerinizi paylaştığınızı onları gelecek nesillere en iyi şekilde hazırladığınızı görmekteyiz. Harmancık Belediyesi olarak Tüm okullarımıza ve Eğitime her zaman katkıda bulunmaya devam edeceğinin bilinmesini isterim.Bu vesileyle bütün öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Türk eğitimine yıllarını vermiş emekli öğretmenlerimize de sağlık, huzur ve esenlikler temenni ediyorum. Hayatını kaybeden bütün eğitim camiası çalışanlarını ve öğretmenlerimizi de rahmetle, saygıyla ve şükranla anıyorum" dedi.

Milli Eğitim Müdürü Mehmet Altınok ve Okul Müdürleri de Başkan Mustafa Çetinkaya ya katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür ederek, tablo hediye ettiler.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!