Bursa Gürsulu gençler, Başkan Aktaş'la bir araya geldi

Gürsu Belediyesi'nce düzenlenen "Hayallerden Hayatlara" programları kapsamında, gençler; siyasetçi, sanatçı, işadamı, sporcu ve edebiyatçılarla buluşturuluyor.

Bursa Gürsulu gençler, Başkan Aktaş'la bir araya geldi

Gürsu Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen "Hayallerden Hayatlara" programlarıyla, gençlerin geleceklerini planlarken kendilerine örnek alacakları rol model şahsiyetlerle buluşmaları sağlanıyor.

Gürsu Belediyesi "Hayallerden Hayatlara" programlarının ilk konuğu olanBursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Gürsulu gençlerle buluştu.

Gürsu Belediyesi Toplantı Salonu'nda düzenlenen etkinlikte gençlerle buluşan Başkan Aktaş, Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na kadar uzanan kariyer geçmişindeki aşamaları, iş ve özel yaşamında edindiği tecrübeleri gençlerle paylaştı.

İş yaşamında da özel yaşamda da dürüstlüğün, samimiyetin, çok çalışmanın, sorumluluk sahibi olmanın önemini vurgulayan Başkan Aktaş, gençlere üstlendikleri tüm görevleri coşku duyarak yaptıklarında ardından başarının geleceğini söyledi ve hayallerine giden yolda asla pes etmemeleri gerektiği mesajını verdi.

"Gençlerimizin geleceklerini oluştururken hedefledikleri noktalara ulaşma yolunda, kendilerine yol gösterecek şahsiyetlerin tecrübelerinden faydalanmalarını sağlamak istedik" diyen Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, "Bizi kırmayarak Gürsulu gençlerimizle buluşan ve onlarahayallerinin peşinden koşma gücü veren, tecrübelerini anlatan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur Aktaş'a teşekkür ediyorum. Gençlerimizin geleceğe umutla bakması, gözlerindeki ışıltının hiçbir zaman sönmemesi için programlarımız devam edecek" dedi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!