Bursa Gürsu Belediye Başkanı Işık: "Hemşehrilerimizin teveccühüne layık olmaya çalışacağız"

Ak Parti Bursa ve Gürsu teşkilatlarından oluşan heyet, Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık'ı makamında ziyaret ederek, seçimde elde edilen başarı için tebrik etti ve Başkan Işık'a yeni dönemde başarılar diledi.

Bursa Gürsu Belediye Başkanı Işık: ''Hemşehrilerimizin teveccühüne layık olmaya çalışacağız''

Ak Parti Bursa Milletvekilleri Efkan Ala, Mustafa Esgin, Atilla Ödünç, Osman Mesten, Zafer Işık, Ak Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman ve yönetim kurulu üyeleri ile Ak Parti Gürsu İlçe Başkanı Zekeriya Hacıoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı ziyarette, seçim süreci ve bundan sonra Gürsu için hizmetler konuşuldu.

"İkinci sefere çıkmamızda destekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum" diyerek Ak Parti il ve ilçe teşkilatına teşekkür eden Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, "Çaba sarfetmeden, çalışmadan zaferin kazanılamayacağının bilincindeydik. İnşallah bundan sonra da daha çok çalışarak, daha çok hizmet ederek hemşehrilerimizin teveccühüne layık olmaya çalışacağız. %63 oy oranıyla bizlere bu görevi veren hemşehrilerimizin, bizlerden bekledikleri sorumluluğun da bilincindeyiz. Gürsumuz'un gelişimi için aynı heyecan ve azimle çalışmaya devam edeceğiz. Ziyaretleriyle bizlere güç veren ve onurlandıran milletvekillerimize ve Ak Parti il ve ilçe teşkilatımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Ak Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, Başkan Işık'ın, şehit Başkan Cüneyt Yıldız'dan devraldığı Belediye Başkanlığı görevini başarıyla yerine getirerek, halkın teveccühünü kazanıp yeniden seçildiğini belirterek tebrik etti ve yeni projelerle Gürsu'yu geliştirme yolunda Başkan Işık'a başarılar diledi. 

Ak Parti Gürsu İlçe Başkanı Zekeriya Hacıoğlu da, hep daha iyisini nasıl yaparız diye mücadele ettiklerini belirterek "Rabbim takdir etti, halkımız da destekledi ve bu sonucu aldık" dedi.

Gürsu Belediyesi meclis üyelerinin de katıldığı ziyaretin ardından belediye önünde hatıra fotoğrafı çekildi.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!