Bursa Gemlik'te yaz temizliği

Gemlik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü sıcakların başlamasıyla birlikte ilçe genelinde temizlik seferberliği başlattı. Ekipler kavşak ve orta refüjlerin yanı sıra şehir içinde muhtelif yerlerde bulunan yeşil alanlarda temizlik çalışmalarını hızla sürdürüyor.

Bursa Gemlik'te yaz temizliği

Belediye Temizlik İşleri Müdürü Ahmet Dedetürk, yapılan çalışmaların günlük devam edeceği ve tüm ekiplerle birlikte eş zamanlı olarak yapılacağını söyledi.

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz'ın direktifleri doğrultusunda çalışmalara yoğun bir şekilde başladıklarını anlatan Temizlik İşleri Müdürü Ahmet Dedetürk, hem süpürme hem de yıkama işlemlerinin ilçenin tüm mahalle, cadde ve sokaklarını kapsayacağını ifade etti.

Çalışmalar kapsamında ayrıca çöp konteynırlarının da temizlenip, dezenfekte edileceğini açıklayan Dedetürk, "Yaz Temizliği ile Gemlik sokakları pırıl pırıl olacak" dedi. Temizlik İşleri Müdürü Ahmet Dedetürk, Dr. Ziya Kaya Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Orhaniye Mahallesi, Yeni Mahalle ve Balık Pazarı Mahallelerinden başlayan çalışmaların, sahil bölgelerinin yanı sıra, köy statüsünden mahalle statüsüne dönüşen yeni bölgelerde de aralıksız devam edeceğini sözlerine ekledi.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!