Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursa Gemlik'te sosyal konutlara hizmet

Bursa Gemlik Belediyesi, Cihatlı Bölgesi'ndeki sosyal konutlarının 1. etabındaki sorunlar çözülmeye devam ediyor.

Bursa Gemlik'te sosyal konutlara hizmet

Daha önce 1. etap kat malikleriyle toplantı yapan Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Akış Serintürk, 1. etapta yapılan; çocuk parkı, parke ve bordür taş düzenlemesi gibi yapılan birçok çalışmayı yerinde inceledi.

Sosyal konutlardaki eksikliklerin gün geçtikte tamamlandığını hatırlatan Serintürk, vatandaşların bu konuda duydukları memnuniyetinde gurur verici olduğunu ifade ederken, "Göreve geldiğimizde Gemlik Belediyesi Sosyal Konutlarında birçok sorunla karşılaştık. Daha önce ise 1. Etap kat maliklerimizle toplantı yapıp sorunlarıyla ilgili görüş alışverişi yapmıştık. Bizlere eksiklerini ileten maliklerimizin eksiklerini gidermek üzere bugünden itibaren çalışmalarımızı hızlandırıyoruz. An itibariyle sosyal konutlara çocuk parkı, parke taşı ve bordür döşemesi yapılırken, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz ise geri dönüşüm alanlarını oluşturdu. Gemlik'in yeni oluşan bu mahallesinde sorunları el birliği ile aşıyoruz ve aşmaya devam edeceğiz" dedi.

Gemlik Belediyesi Sosyal Konutlar 1. etap kat malikleri ise Gemlik Belediyesine duyarlı çalışmalarından dolayı teşekkür ederken, yaptıkları hizmetlerinden de mutlu olduklarını ifade etti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!