Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursa Gemlik'te sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor

Bursa Gemlik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçedeki muhtelif noktalarda sıcak asfalt çalışmalarına devam ediyor.

Bursa Gemlik'te sıcak asfalt çalışmaları devam ediyor

Daha önce birçok noktada sıcak asfalt çalışması gerçekleştiren ekiplerin son durağı ise merkeze bağlı Eşref Dinçer Mahallesi oldu. Eşref Dinçer Mahallesi'ndeki 6 metre genişliği ve 1 kilometre uzunluğundaki 363 ve 367 no'lu sokak yaklaşık 1250 ton sıcak asfalt ile kaplandı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, Gemlik'e yakışır yollar yapmaya devam ettiklerini ifade ederken, göreve geldiklerinden bu yana geçen süreçte binlerce ton sıcak asfaltın yanı sıra 60 bin metrekare parke yol çalışması gerçekleştirdiklerini belirtti. Yollarda ilgili çalışmaların süreceğini de vurgulayan Başkan Sertaslan, "Hemşerilerimizin gidecekleri yerlere rahatça ulaşmasını önemsiyoruz. Geçtiğimiz yaz ve sonbaharda ilçemizin sınırları içerisinde bulunan köylerdeki arazi yollarında yaptığımız düzeltme çalışmaları, köy ve ilçe merkezimizde yaptığımız parke taş, sathi ve sıcak asfalt çalışmalarımız oldu. Gemlik Belediyesi olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Mahalle sakinleri ise Gemlik Belediyesine teşekkür etti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!