Bursa Gemlik Belediye Başkanı Yılmaz'dan başarılı judoculara altın

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, İzmir'de düzenlenen Minikler Türkiye Judo Şampiyonu olarak Gemlik'e dönen Emre Çoban'ın yanı sıra Yıldızlar Türkiye 3. olan Muharrem Caner Çetin'i altın ile ödüllendirdi.

Bursa Gemlik Belediye Başkanı Yılmaz'dan başarılı judoculara altın

Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Avcı, Gemlik Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Hulusi Gandar, Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı Turgut Durmuş, Belediyespor Judo Sorumlusu Faruk Aktaş ve Belediyespor Judo Antrenörü Ahmet Kılınç'ın da yer aldığı ziyarette konuşan Başkan Yılmaz, tüm rakiplerini yenerek Minikler Türkiye Judo Şampiyonasında şeref kürsüsünün en üst basamağına çıkmayı başaran -60 kilo sporcusu Emre Çoban'ı kutladı.

Yıldızlar Türkiye 3. olan Muharrem Caner Çetin'i de başarısından dolayı tebrik eden Başkan Yılmaz, önümüzde ki aylarda Milli Takım ile birlikte Yıldızlar kategorisinde müsabakalara hazırlanacak olan sporculardan yeni başarılar beklediklerini kaydetti.

Gemlik Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü'nün yetiştirdikleri genç sporcularla büyük gurur duyduklarını dile getiren Başkan Yılmaz, Kulüp Başkanı Hulusi Gandar ve yönetiminin yanı sıra sporcuları yetiştiren ailelerine ve hocalarına da teşekkür etti.

Ziyaret günün anısına hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!