Bursa'daki festivalde striptiz rezaleti

İznik Belediyesi'nin düzenlediği uluslar arası folklor festivali kapsamında sahne alan bir sanatçı sahneye striptizci kızla çıkınca tepki yaşandı. Seyirciler organizasyonu yapan belediyeye tepki gösterirken, konseri izlerken striptizci kızla karşılaşan Başkan Kadri Eryılmaz da etkinlikten ayrıldı.

Bursa'daki festivalde striptiz rezaleti

Festivalin ilk günü olan 16 Temmuz günü korteje katılan protokol üyeleri, 13 şehit için saygı yürüyüşü gerçekleştirerek, siyah bant takmışlardı. Festivalin 3. günü olan dün akşam sahne alan Sezgin Can konserinde rezalet yaşandı.

  Üzerlerinde transparan kıyafetler bulunan dansçı kızların sahneye çıkması herkesi şaşkına çevirdi. Şehitlerin kanı kurumamışken, ocaklara düşen ateş daha sönmemişken yaşanan bu rezalet Belediye Başkanı Kadri Eryılmaz'ı da çok kızdırdı. Rezalete daha fazla dayanamayan başkan Eryılmaz, protokolü terk etti.

VATANDAŞLAR İSYAN ETTİ

Sahnede transparan kıyafetler ile dans eden dansçı kızlara halkta tepki gösterdi. "Böyle rezalet olamaz. Şehitlerimizin kanlarıaktığı yerde daha kurumamışken, bu ne saygısızlık" diyerek isyan ettiler.

 

VATANDAŞLAR BAŞKANA SMS ÇEKTİ

Konser alanında yaşanan skandalın ardından halk, konseri organize eden sorumlu yada sorumluları kınayarak, yetkililerin gereken yaptırımı uygulamasını istediler. Olaya sinirlenen vatandaşlardan bazıları belediye başkanı Kadri Eryılmaz ile başkan yardımcısı Kenan Zengin'e SMS çekerek, sorumluların cezalandırılmasını istediler.  

Bursa'daki festivalde striptiz rezaleti Bursa'daki festivalde striptiz rezaleti Bursa'daki festivalde striptiz rezaleti Bursa'daki festivalde striptiz rezaleti Bursa'daki festivalde striptiz rezaleti Bursa'daki festivalde striptiz rezaleti
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!