Bursa'daki Cilimboz Deresi'nin hali içler acısı!

MHP Bursa Osmangazi Belediye Meclis Üyesi ve Grup Sözcüsü Cemil Aydın, Cilimboz Deresi'nin içler acısı halini gözler önüne serdi.

Bursa'daki Cilimboz Deresi'nin hali içler acısı!

Cilimboz Deresi, kan ağlıyor!

MHP Bursa Osmangazi Belediye Meclis Üyesi ve Grup Sözcüsü Cemil Aydın, Cilimboz Deresi'nin içler acısı halini gündeme taşıdı.

Aydın, dereyle ilgili yaptığı açıklamada "Gerek Osmangazi Belediye Başkanlığı gerekse Büyükşehir Belediyesinin doğal yollarla, özellikle yağan yağmurlar neticesinde kendiliğinden temizlenmesini beklediği, maalesef vatandaşlarımızın da umursamaz bir şekilde çöplerini attığı Cilimboz Deresi eski stadyum bölgesinden İpekiş kısmına kadar çöplük halindedir" dedi.

Aydın, "Bu sene yağmurlarin az yağması ve yaz boyunca ilgili Belediyelerin temizlik hizmeti vermemesi üzerine ortaya çıkan görüntüler ve etrafa yayılan pis kokular bölge halkını ciddi manada rahatsız etmektedir. Vatandaşlarımızın daha dikkatli davranarak dereye çöplerini atmamalarını isterken, yetkilileri de acilen dere içerisinde temizlik hizmeti vermeye davet ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!