Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

BURSA'DA YÜZDE 1 PEŞİNAT İLE DAİRE

Daha önce satışları tamamlanan Semerkant Unipark, Güzel Evler ve Safir'den sonra Semerkant Zümrüt Evleri'nin de yatırımcıya alırken kazandıracağını söyleyen Semercioğlu İnşaat Genel Müdürü Yener Şenses, "Görükle'de daire alırken 1-0 önde başlayın" dedi.

BURSA'DA YÜZDE 1 PEŞİNAT İLE DAİRE

İnşaat sektöründe hayata geçirdiği birçok proje ile sektörün önemli aktörlerinden biri haline gelen Semercioğlu İnşaat'ın Genel Müdürü Yener Şenses, Görükle'de birbiri ardına inşa ettikleri Semerkant Evleri'nin yatırımcısına daire alırken kazandırdığının altını çizdi. Semercioğlu İnşaat olarak temel hedeflerinin kazanırken kazandırmak olduğunu hatırlatan Yener Şenses, Semerkant Evleri ile yatırımcının 1-0 önde başladığını vurguladı.
Özellikle üniversiteye yakınlığı nedeniyle tercih sebebi olan Semerkant Evleri'nin ortalama yüzde 40 prim yaptığına işaret eden Yener Şenses, Semerkant Zümrüt projesinin şimdiden yoğun talep topladığını ve ön rezervasyon almaya başladıklarını ifade etti. Semerkant projelerini oluştururken özellikle gençlerin kullanımına yönelik dizaynlara ağırlık verdiklerini de söyleyen Şenses, diğer projelerde olduğu gibi Semerkant Zümrüt'te de kiralama hizmeti ile kiracısı hazır dairelerin yatırımcı ile buluşturulacağını hatırlattı.
Görükle'de yükselen Semerkant Zümrüt projesinin satışlarının başladığını belirten Şenses, "Semercioğlu İnşaat olarak satışı tamamlanan Semerkant Unipark, Güzel Evler ve Safir projelerinde olduğu gibi Semerkant Zümrüt Evleri'nde de yine yatırımcının yüzünü güldürmeyi hedefliyoruz" diye konuştu. Konut sahibi olmak isteyen yatırımcılara yüzde 1 peşinat ile daire sahibi olma şansını sağladıklarına vurgu yapan Semercioğlu İnşaat Genel Müdürü Yener Şenses, yüzde 0,47 faiz oranı ve 60 aya varan vade seçenekleri ile satışların gerçekleştirileceğini söyledi. Sınırlı sayıda bulunan dairelere ilginin yoğun olduğunun da altını çizen Şenses, Görükle'de daire sahibi olmak isteyen herkesi Semerkant Evleri satış ofisine beklediklerini belirtti.
Semercioğlu İnşaat olarak Görükle'de giriştikleri inşaat projelerinin devam edeceğini hatırlatan Yener Şenses, yaklaşık 2 ay içerisinde Görükle'de Semerkant Evleri olarak yeni bir projeye daha start vereceklerini sözlerine ekledi.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!