Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursa'da yine aynı manzara! (ÖZEL HABER)

Bursa'nın Osmangazi İlçesi'ne bağlı Ovaakça Santral Mahallesi'nde yıllardır asfaltlanmayan yol mahalleliyi isyan ettirdi. Özellikle yolun sonundaki sitelerde ikamet eden vatandaşlar evlerine rahat gidip gelememekten şikayet ediyor. Öte yandan mahallede asfaltlama çalışmalarına bugün itibariyle başlanacağı ifade edildi.

Bursa'da yine aynı manzara! (ÖZEL HABER)

BANU ŞEN - GÜLNAME PAÇA / BURSADA BUGÜN

Ovaakça Santral Mahallesi'nde bir kaç yerde tamamlanmayan asfalt çalışmaları mahallelinin tepkisine neden oldu.

Daha önce muhtara defalarca kez şikâyette bulunduklarını söyleyen vatandaşlar değişen hiçbir şeyin olmadığını söylerken, yeni dönemde göreve gelen muhtar söz konusu çalışmaların bugün başlatılacağını bildirdi.

Yıllardır bu mahallede ikamet eden site sakinleri "Biz buraya taşındığımızdan beri burası böyle. Senelerdir yapılacağını söylüyorlar daha yeni yeni çalışmalar yapılmaya başlandı. Kışın çamurun içinden yürüyerek evimize girip çıktık, şimdi de tozun pisliğin içinden yürüyoruz umarım artık yaparlar" diyerek tepkilerini dile getirdi.

Sitelerde yaşayan bir başka vatandaş ise "Sadece bu yol değil, arka sokakta ve muhtarlığın hemen yanında bulunan yollar da vasat halde. Sürekli başka şeyleri bahane ediyorlar alt yapı çalışması var diyorlar. Ben o alt yapı şirketlerinden birinde çalışıyorum öyle bir durum söz konusu değil herkesi kandırıyorlar, başka işlere sıra gelince koşa koşa yaparlar buraya sıra gelince herkes vatandaşa arkasını dönüyor" dedi.

Mahalle muhtarı ise yaptığımız görüşmede çalışmaların başladığını ve 2 güne kalmadan biteceğini söyledi.

Kaynak: BURSADA BUGÜN

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!