Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursa'da yeni tuzak! Büyük tehlikeye dikkat (ÖZEL HABER)

Bursa'nın Nilüfer ilçesi Beşevler Mahallesi'nde araç kamerasına yansıyan görüntüler yeni bir tuzağı ortaya çıkardı. Seyir halindeki aracın önüne aniden kendini atarak bayılma numarası yapan bir kişi, sürücü durmayınca hiçbir şey olmamış gibi ayağa kalkarak yattığı yerden uzaklaştı. Akıllardaysa şu sorular kaldı: Sürücü dursaydı, yerde yatan kişi ne yapacaktı? Etrafında başka kişiler de var mıydı? Sürücüye saldıracaklar mıydı, ya da gasp mı gerçekleştireceklerdi? Hepsi koca birer soru işareti, polis acilen önlem için harekete geçmeli...

Bursa'da yeni tuzak! Büyük tehlikeye dikkat (ÖZEL HABER)

HABER MERKEZİ / BURSADA BUGÜN

İnsanların iyi niyetini sömüren dilencilerin ardından, Bursa'da sürücüleri hedef alan çok tehlikeli yeni bir yöntem karşımıza çıktı. 

Bursada Bugün'ün ulaştığı araç kamerası görüntüsü kelimenin tam anlamıyla bu kadar da olmaz dedirtti.

Yer Nilüfer ilçesi Beşevler Mahallesi. 

Seyir halindeki bir araç yaya geçidine yaklaştığında, sözde karşıdan karşıya geçmeye çalışan kişi kendini aniden yere bıraktı. 

Sürücü durmayıp yola devam edince, söz konusu şahsın ayağa kalkıp yerine geçtiği ve sonraki hedefini gözlediği de kameralara yansıdı.

Tedirginlik yaratan görüntü akıllara şu soruları getirdi: Sürücü dursaydı, yerde yatan kişi ne yapacaktı? Etrafında başka kişiler de var mıydı? Sürücüye saldıracaklar mıydı, ya da gasp mı gerçekleştireceklerdi? 

Görüntüleri izleyen vatandaşlar, polisin acilen önlem almasını isterken; bu gibi olayların, insanları gerçekten yardıma ihtiyacı olan kişilere acil müdahaleden vazgeçirebileceğini ifade ederek tehlikenin bir başka boyutuna da dikkat çekti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!