Bursa'da yarın okullar tatil mi? Bursa Valiliği son dakika kar tatili açıklaması yaptı mı? (08 Ocak 2019 Salı)

Bursa'da kar yağışının etkili olmasıyla birlikte öğrenciler yarın okullar tatil mi sorusuna yanıt aramaya başladı. Meteoroloji yetkilileri kar yağışının yarın da süreceğini bildirdi. Bunun üzerine öğrenciler Bursa'da yarın için kar tatili haberi beklemeye başladı. Peki, Bursa Valiliği son dakika kar tatili açıklaması yaptı mı? Bursa'da 08 Ocak 2019 Salı günü okullar tatil mi? Detaylar haberimizde.

Bursa'da yarın okullar tatil mi? Bursa Valiliği son dakika kar tatili açıklaması yaptı mı? (08 Ocak 2019 Salı)

Bursa'da kar yağışı sabah saatlerinden itibaren yer yer etkisini sürdürmeye devam ediyor. 

Her kar yağışında olduğu gibi öğrenciler de yarın için Bursa Valisi Yakup Canbolat'tan kar tatili açıklaması bekliyor. 

Çok sayıda öğrenci ve veli sosyal medyadan Vali Canbolat'a okulların tatil edilmesi istediğinde bulundu.

Meteoroloji yetkilileri Bursa'da kar yağışının yarın saat 18.00'e kadar yer yer etkili olacağını bildirdi. Yarın hava da çok soğuk olacak. Termometreler en yüksek bir dereceyi gösterecek!

Peki, Bursa'da yarın okullar tatil mi? 

Bursa Valiliği son dakika kar tatili açıklaması yaptı mı?

Öğrenciler kar tatili istese de şehir merkezinde yoğun bir yağış gerçekleşmedi. 

Bursa Valiliği'nden de son dakika kar tatili açıklaması gelmedi.

Bursa'da merkezde yarın eğitim-öğretime devam edilecek. 

Kar şiddetini artırırsa, Bursa Valiliği'nden son dakika kar tatili açıklaması gelebilir.

Bursa Valiliği kar tatili açıklaması yaparsa anında duyuracağız. Haberimizden takip edebilirsiniz.

Öte yandan bir ilçede okullar tatil edildi!

Bursa'da Büyükorhan Kaymakamlığından yapılan açıklamada, "Kar yağışı ve elverişsiz hava koşulları nedeniyle 08.01.2019 Salı günü Büyükorhan merkez ve mahallelerinde eğitim ve öğretime 1 gün ara verilmiştir. Aynı tarihte hamile ve engelli kamu görevlileri de idari izinli sayılacaktır" denildi. 

Bursa'da aşırı kar yağışı nedeniyle eğitime ara veren ilçelere bir yenisi daha eklendi. Büyükorhan'dan sonra İnegöl ilçesinde de eğitime bir gün ara verildi. 

Yoğun kar yağışı nedeniyle İnegöl'deki bütün devlet ve özel okullar bir günlüğüne tatil edildi. Kaymakam Şükrü Görücü başkanlığındaki alınan komisyon kararı ile İnegöl'de 08.01.2019 Salı günü okulların tatil edilmesine karar verildi. 

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban ise sosyal medyadan paylaştığı mesajda öğrencilere kar tatilini duyurdu. İyi tatiller çocuklar fotoğrafıyla paylaşım yapan Başkan Taban, "Sevgili öğrencilerimiz,yoğun kar yağışı nedeni ile ilçemizde okullar bir gün süre ile ( 08 .01.2019 Salı günü ) tatil edilmiştir.Tatili en iyi şekilde değerlendirmeniz dileğiyle" dedi.  Büyükorhan'dan sonra İnegöl ilçesinde de eğitime bir gün ara verildi. 

Yoğun kar yağışı nedeniyle İnegöl'deki bütün devlet ve özel okullar bir günlüğüne tatil edildi. Kaymakam Şükrü Görücü başkanlığındaki alınan komisyon kararı ile İnegöl'de 08.01.2019 Salı günü okulların tatil edilmesine karar verildi. 

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban ise sosyal medyadan paylaştığı mesajda öğrencilere kar tatilini duyurdu. İyi tatiller çocuklar fotoğrafıyla paylaşım yapan Başkan Taban, "Sevgili öğrencilerimiz,yoğun kar yağışı nedeni ile ilçemizde okullar bir gün süre ile ( 08 .01.2019 Salı günü ) tatil edilmiştir.Tatili en iyi şekilde değerlendirmeniz dileğiyle" dedi. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!