Bursa'da veliler ve öğrenciler hazırlıklarını tamamladı! (ÖZEL HABER)

Bursa'daki Kent Meydanı Alışveriş Merkezi'nde yapılan "Back to school" yani okula dönüş kampanyası büyük ilgi gördü. Yapılan kampanyadan çok sayıda veli ve öğrenci faydalandı.

Bursa'da veliler ve öğrenciler hazırlıklarını tamamladı! (ÖZEL HABER)

BANU ŞEN - GÜLNAME PAÇA / BURSADA BUGÜN

Okul ve kırtasiye ürünlerinin fiyatının artması velilerin belini bir hayli bükmüştü. Çözümü indirimlerde bulan aileler Kent Meydanı AMV'deki okula donüş etkinliğine yoğun ilgi gösterdi. Kampanya hakkında bilgi veren Carrefoursa mağaza müdürü Ertuğrul Yeni, her yıl olduğu gibi bu yıl da ortak alana kurdukları indirim standının ilgiyle karşılandığını söyledi.

İndirim alanında bir çok ürün bulunduğunu söyleyen Yeni "Burada birçok ürünümüz mevcut. Her öğrenci kendisi için gerekli ürünü uygun fiyatlara bulabilir. A kaliteden f kaliteye kadar ürün aralığımız var. Şu an için A4 kağıdı ve okul çantalarımızda mükemmel indirimlerimiz söz konusu" dedi.

En çok 1'inci sınıflar için oyun hamurlarının ilgi gördüğünü söyleyen Yeni, oyun hanmurlarının sağlık açısından zarar vermeyen, bakanlık onaylı ürünler olduğunun da altını çizdi.

Son hazırlıklarını tamamlayan öğrenciler bir yandan okula başlamanın heyacanını yaşarken bir yandan da büyük bir hevesle alışverişlerini sürdürdü.

Kaynak: BURSADA BUGÜN

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!