Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursa'da uygun fiyata giyinmek isteyenlerin adresi Gökdere Giyim Pazarı (ÖZEL HABER)

Her pazartesi Bursa Gökdere'de kurulan ve güzel giyinip az para ödemek isteyen vatandaşla esnafı buluşturan Gökdere Giyim Pazarı'na Bursalılardan yoğun ilgi var. Spor ayakkabıların 55, kışlık kazakların 40, küpelerin yalnızca 1 lira olduğu bu pazarda az para ödeyerek oldukça şık giyinmek mümkün. Üstelik ürünler mağazalardaki kadar kaliteli ve aradığınız her şeyi burada bir arada bulmak mümkün. Esnaf pazar fiyatları ile ilgili "Semte göre pazar fiyatları değişir. Pandemiden sonra da ekonomideki dalgalanma fiyatları değiştirdi. Doların yükselmesi bizim fiyatlarımızı da etkiledi ama dışarıya göre yine de çok uygun. Satışlarımız iyi, pandemi sürecinde bu kadar erken toparlanacağımızı bilmiyorduk" diyor.

Bursa'da uygun fiyata giyinmek isteyenlerin adresi Gökdere Giyim Pazarı (ÖZEL HABER)

EZGİ KAYI / BURSADA BUGÜN

Spor ayakkabılar...

Kışlık tarz kazaklar...

Birbirinden şık küpeler...

Döviz kurundaki yukarı yönlü hareketlilik pek çok ürün kaleminde olduğu gibi tekstil sektöründe de fiyatları yükseltti. 

Vatandaşlar uygun fiyata güzel giyinmenin yollarını ararken Bursada Bugün ekibi Gökdere Giyim Pazarı'na konuk oldu.

Gökdere Giyim Pazarı
, aradığı ürünü uygun fiyata ve kaliteli bulmak isteyenlerin adresi. Her pazartesi kurulan bu pazar Bursalıların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

Peki bu pazarda hangi ürünler var ve fiyatlar ne düzeyde?

"ÜRÜNLERİN MAĞAZADAKİLERDEN FARKI YOK"

Sezon sonu olan bu dönemde elbise satılan tezgahta ürünler 70 liradan 50 liraya düşmüş durumda. Çok fazla çeşit bir arada bulunurken bu tezgahtaki hırkalar 45, ince kazaklar 25, eşofmanlar ise 40 liradan alıcı buluyor.  Esnaf bir gelenin memnuniyetten dolayı kendisine mutlaka tekrar geldiğini ifade ederken vatandaş, "Her hafta burdayız, ürünlerin mağazalardakinden bir farkı yok ve çok uygun fiyatlı" dedi.

KIŞLIK KAZAK 40 LİRA!

Uzun yıllardır Gökdere Pazarı'nda satış yaptığını söyleyen esnaf, "Kışlık kazaklarımız sadece 40 lira, aynı kazakları mağazadan internetten alırsanız en az iki katı para öderseniz, kalitesi aynı, fiyatı uygun. Herkesi buraya bekliyoruz. Bedenimiz, çeşidimiz çok. Az para ödemek isteyen bizi tercih etsin" şeklinde konuştu.

AYAKKABILAR 55 LİRA

Pazarda taklit ürünler de yok değil. Pazardaki bir tezgahta markaların bire bir taklidi ayakkabılar; küçükler için 45, büyükler için 55 liradan alıcı buluyor.

TAKIP, TAKIŞTIRMAYI SEVENLER YAŞADI!

Pazarın en ygun fiyatlı tezgahlarından biri de takı bölümü.

Burada küpeler sadece 1 liraya satılıyor.

Oldukça şık kolyeler 10, farklı küpe çeşitleri 5, bileklikler 7,5 liradan takıp takıştırmayı seven Bursalılara sunuluyor.

BU PAZARDA ABİYE ELBİSE YALNIZCA 450 LİRA

Ünlü markaların ihraç fazlası abiyelerininin satıldığı tezgahta 450-475 lira arasında abiye elbise bulmak da mümkün. Esnaf, "Abiyelerimiz 450 liradan başlıyor, yoğun ilgi var, ürünlerimiz oldukça kaliteli çok para harcamaya gerek yok" diyerek herkesi bu tezgaha davet ediyor.

Kaynak: BURSADA BUGÜN

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!