Bursa'da ünlü Hafız Habib Deveci'den Kur'an-ı Kerim tilaveti

İnegöl Belediyesi'nin dünyaca ünlü hafızları ilçe halkıyla buluşturduğu ramazan programları kapsamında 2013 yılı Kur'an-ı Kerim Güzel Okuma Türkiye 1'incisi Hafız Habib Deveci, Alanyurt Uludağ camisinde ilçe halkıyla bir araya geldi. Namaz öncesi Kur'an-ı Kerim tilaveti yapılırken, teravih namazını da Hafız Habib Deveci kıldırdı. 

Bursa'da ünlü Hafız Habib Deveci'den Kur'an-ı Kerim tilaveti

11 Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerif'in ilk teravih namazıyla şehrin farklı noktalarındaki camilerde dünyaca ünlü hafızları ilçe halkıyla buluşturan İnegöl Belediyesi, camilerde okunan Kur'an-ı kerim tilavetleri ve kılınan teravih namazlarıyla ramazan'ın en güzel şekilde geçmesini sağlıyor. İlçe halkının yoğun katılım gösterdiği programların son durağı ise Alanyurt Uludağ Camii oldu. Camide Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan gecede, Hafız Habib Deveci, Kur'an-ı Kerim tilaveti ile gönülleri okşadı. İnegöl Belediyesi'nin Müftülük işbirliğiyle gerçekleştirdiği programa; Belediye Başkanı Alper Taban, belediye meclis üyeleri, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ersan, parti yöneticileri ile kalabalık cemaat katıldı. 

Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından Hafız Habib Deveci, teravih namazını da kıldırdı. Namaz sonrası Başkan Taban ve beraberindeki heyet vatandaşlarla sohbet ederken, vatandaşlara İnegöl Belediyesi tarafından Osmanlı Şerbeti ikram edildi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!