Bursa'da su kesintisi yapılacak!

 BUSKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında Nilüfer ve Osmangazi ilçelerinde su kesintisi yapılacağı belirtildi.

Bursa'da su kesintisi yapılacak!

BUSKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında Nilüfer İlçesi'nde Odunluk Mahallesi'nin Mihraplı Caddesi ile Eski Orhaneli Yolu'nun arasında kalan bölgesi ve civarında, 17 Temmuz Salı günü (YARIN) 09.00 ile 18.00 saatleri arasında su kesintisi yapılacağı belirtildi.

Yapılacak çalışmalar kapsamında, Nilüfer İlçesi'nde Ahmet Yesevi Mahallesi Balat Caddesi'nin batısında kalan bölgesi, Balat Mahallesi'nin, Bey Sokak ile Mudanya Yolu arasında kalan bölgesi ve civarında 18 Temmuz Çarşamba günü 09.00 ile 18.00 saatleri arasında ve Osmangazi İlçesi'nde de Hamitler Mahallesi Hacı Bektaş Caddesi'nin doğusunda, Akdoğan ve Gür caddeleri arasında kalan bölgesi, Erdem Beyazıt Ortaokulu ve civarında ise 19 Temmuz Perşembe günü 09.00 ile 18.00 saatleri arasında su kesintisi yapılacağı bildirildi.

Nilüfer İlçesi Gökçeköy Mahallesi ve civarında, 17 - 18 Temmuz tarihlerinde, 08.00-18.00 saatleri arasında zaman zaman su kesintisi yapılacağı; yine altyapı çalışmaları nedeniyle Nilüfer  İlçesi, İhsaniye Mahallesi F.S.M. Bulvarı - İzmir Yolu Cadde - .J. Astsb. Zeki Burak Okay Caddesi - 2.Er Sokak - İdil Sokak arasında kalan bölge, Karaman Mahallesi Kültür Caddesi- İzmir Yolu Caddesi arasında kalan bölge ve civarında da 18 Temmuz Çarşamba tarihinde 08.00 - 18.00 saatleri arasında su kesintisi yapılacağı bildirildi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!