Bursa'da su kesintisi!

BUSKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında Osmangazi ve Yıldırım İlçesi'nde su kesintisi yapılacağı belirtildi. 

Bursa'da su kesintisi!

BUSKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında Osmangazi İlçesi'nde 3 - 5 Temmuz tarihleri arasında su kesintisi yapılacağı belirtildi.

BUSKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında, Osmangazi İlçesi Nilüferköy Mahallesi Mimar Sinan Caddesi ve civarında, 3 Temmuz Salı ile 5 Temmuz Perşembe tarihleri, 08.00 ile 19.00 saatleri arasında zaman zaman su kesintisi yapılacaktır.

YILDIRIM'DA DA KESİNTİ VAR

Yıldırım İlçesi Esenevler Mahallesi Akide sokak ve civarında arıza nedeniyle 02/07/2018 tarihinde 10:30 ile 14:00 saatleri arasında su kesintisi uygulanacak.

BUSKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında, Yıldırım ve Nilüfer ilçelerinde zaman zaman su kesintisi yapılacağı belirtildi.

BUSKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında, Nilüfer İlçesi İrfaniye Mahallesi'nin bir kısmı, Sülüklü Mahallesi tamamı ile Gökçeköy Mahallesi 1. Cadde ve civarında, 3 - 5 Temmuz tarihleri arasında, 08.00 ile 18.00 saatleri arasında zaman zaman; Yıldırım İlçesi'nde de 75. Yıl, Bağlaraltı ve Yiğitler mahalleleri ile Fidyekızık Mahallesi'nin bir kısmı ve civarında, 4 - 21 Temmuz tarihleri arasında, 10.00 ile 18.00 saatleri arasında zaman zaman su kesintisi yapılacak.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!