Bursa'da su kesintisi

Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından yapılacak altyapı çalışmaları nedeniyle, 22 ve 23 Eylül tarihlerinde, Osmangazi, Nilüfer ve Mudanya ilçelerinde su kesintisi uygulanacağı belirtildi.

Bursa'da su kesintisi

 

BUSKİ yetkililerinin açıklamasına göre; Nilüfer Vadisi Abdal Köprüsü, Soğukkuyu, Avrupa Konseyi Bulvarı, Dikkaldırım Mahallesi Hayran Caddesi ve Mihraplı Köprüsü'nde içme suyu çalışmaları yapılacağından, 22 Eylül Cumartesi günü saat 00.30 ile 23 Eylül Pazar günü 23.30 saatleri arasında; Osmangazi, Nilüfer ve Mudanya ilçelerinde su kesintisi uygulanacağı bildirildi.
Çalışmalar kapsamında Osmangazi İlçesi'nde Dikkaldırım, Hüdavendigar (Dikkaldırım Caddesi, Bent Caddesi ve Kanal Caddesi arası), Kükürtlü, Sırameşeler, Alemdar, Soğanlı, Çukurca, Çirişhane, Çiftehavuzlar, Mehmet Akif, Çeltik, Yunuseli, Güneştepe, Dereçavuş, Hürriyet, İstiklal, Adalet, Soğukkuyu, Yeni Karaman, Bağlarbaşı, Akpınar, Hamitler, Geçit, Emek-Zekai Gümüşdiş, Emek-Fatih Sultan Mehmet, Emek-Adnan Menderes ve Tuna mahalleleri ile Nilüferköy, Aksungur, Ahmetbey ve Çağlayan köyleri; Nilüfer İlçesi'nde BTSO Organize Sanayi Bölgesi, Uludağ Üniversitesi Görükle Kampusu, NOSAB, Çalı Sanayi Bölgesi, Görükle Sanayi Bölgesi, Beşevler Küçük Sanayi Sitesi, Nilüfer Ticaret Merkezi, Gıda Toptancıları Sitesi, Başköy, Dökümcüler Sitesi, Bursa Kent Hali, İhsaniye (Fatih ve Tuna caddeleri arası), Esentepe, Fethiye, Işıktepe, Ataevler, Barış, Cumhuriyet, Odunluk, Beşevler, Konak (Yıldırım ve İzmir Yolu caddeleri arası), Kültür (Gümüşdere ve Bilginler caddeleri arası), Üçevler, Demirci, Karaman, Balat, Ahmet Yesevi, Minareliçavuş, Altınşehir, Özlüce, Ertuğrul, Yüzüncüyıl, Alaattinbey ve Ürünlü mahalleleri, Görükle-Dumlupınar, Görükle-Kurtuluş, Görükle-Sakarya, Görükle-Zafer, Görükle-İrfaniye, Görükle-Gökçe, Görükle-Büyükbalıklı, Kayapa-Çamlık mahalleleri, Hasanağa TOKİ ve Yolçatı, Konaklı, Çaylı, Karacaoba, Çatalağıl, Badırga, Doğanköy ve Başköy köyleri; Mudanya İlçesi'nde ise ilçe merkezinin tamamı, Güzelyalı, Tepedevrent mevkii, Bademli, Ülkü, Hasköy mahalleleri ile Altıntaş, Göynüklü, Çağrışan, Aydınpınar, Yörükali, Yaylacık, İpekyayla, Kaymakoba, Mirzaoba, Çepnir, Çınarlı, Orhaniye, Hançerli Balabancık, Çekrice, Küçükyenice, Akköy, Dereköy ve Dedeköy'ün su kesintisinden etkileneceği belirtildi.
Çalışmaların erken tamamlanması durumunda suların daha önce verilebileceğini belirten yetkililer, vatandaşları tedbirli olmaları ve musluklarını kontrollü kullanmaları konusunda uyardı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!

Sevdaluk 17. bölüm fragmanı izle 30 Nisan 2014 Beni kalbine gömsünler Süleyman - Muhteşem Yüzyıl 133. bölüm full izle Paşa Gönlüm 1. bölüm full izle 24 Nisan 2014 Paşa Gönlüm 1. bölüm fragmanı izle 24 Nisan 2014 Gölgedekiler 2. bölüm full izle 24 Nisan 2014 Gölgedekiler 2. bölüm fragmanı ve özeti izle 24 Nisan 2014 Aramızda Kalsın 29. bölüm full izle 24 Nisan 2014 Aramızda Kalsın 29. bölüm fragmanı ve özeti izle 24 Nisan 2014 Pis Yedili dizisi bitti mi? Kardeş Payı 9. bölüm full izle 24 Nisan 2014 Kardeş Payı 9. bölüm fragmanı ve özeti izle 24 Nisan 2014 Ötesiz İnsanlar 23. bölüm full izle 24 Nisan 2014 Ötesiz İnsanlar 23. bölüm fragmanı izle 24 Nisan 2014 Zengin Kız Fakir Oğlan 81. bölüm full izle 24 Nisan 2014 Zengin Kız Fakir Oğlan 81. bölüm fragmanı ve özeti izle 24 Nisan 2014