Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursa'da Stratejik Plan için muhtarlar dinlendi

Bursa Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan Stratejik Planlama için muhtarların görüşlerini aldı.

Bursa'da Stratejik Plan için muhtarlar dinlendi

Gemlik'in gelecek beş yılını kapsayacak Stratejik Planlama görüşmeleri devam ediyor. Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan son olarak muhtarlar ile bir araya gelerek mahallelerin ihtiyaç ve taleplerinin yanı sıra belediyeden gelecek dönem için beklentilerini dinledi. Atatepe Sosyal Tesisi'nde gerçekleşen toplantıya Gemlikli muhtarlar ile Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Akış Serintürk ve daire müdürleri katıldı.

"İlçemizin beş yılını birlikte planlayalım"

"Seçim dönemi vaat ettiğimiz Gemlik'i birlikte yönetelim düşüncesini böylece gerçeğe dönüştürmek istiyoruz" diyerek Stretjik Plan'ın ilçenin gelecek beş yılına yön vereceğini belirten Başkan Sertaslan, "Belediyemizin bütün çalışanları Gemlik'i daha iyi yerlere taşımak için kolları sıvadı" dedi.

Sertaslan şöyle konuştu, "Muhtarlarımızın bu konuda bizlerle birlikte olmalarından ve değerli fikirleri ile katkı vermelerinden dolayı çok mutluyuz. Gemlik'te sivil toplum kuruluşları, resmi daireler, Gemlik'te yaşayanlar nasıl bir Gemlik'te yaşamak istediğimiz noktasında katkı sunmalarını bekliyoruz. Sizlerin görüşlerini alarak bu fikirleri hayata geçirelim. İş bakkal hesabına dönmesin. Söylediğiniz her sözün bizim için çok önemli olduğu bilmenizi isteriz. Bu kenti birlikte yönetmek istiyoruz ve doğru yöntemin bu olduğunu düşünüyoruz." şeklinde konuştu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!