Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursa'da Pick-Up WinterFest'te karavan kazanma şansı (ÖZEL HABER)

Uğur Altuntaş, abisi Cenk Altuntaş'la birlikte off-road araçlarda kullanılan malzemeleri satan bir dükkana sahip. Pick up, pick up aksesuar, off-road araç düzenlemesi, kamp-karavan ürünleriyle Bursa'ya yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen kardeşler, Uludağ'da kar yağmaya başladığında her yıl düzenledikleri, bu yıl beşincisinin düzenleneceği Pick-Up WinterFest etkinliğiyle, offroad'la ilgilenen ve eğlenmeyi seven Bursalıları bir araya getirmeyi amaçlıyorlar.

Bursa'da Pick-Up WinterFest'te karavan kazanma şansı (ÖZEL HABER)

EZGİ KAYI / BURSADA BUGÜN

Uğur Altuntaş bu yıl beşincisi düzenlenen etkinliğe katılımın her yıl artarak devam etmesini istediklerini ifade etti.

"50 LİRALIK BİLETLE 50 BİN LİRALIK KARAVAN KAZANMA ŞANSI!"

Uğur Altuntaş, etkinlikle ilgili olarak, "Pick-Up WinterFest'te başta 4x4 araçlarla toplanılan alanda çeşitli yarışmalarımız olacak, herhangi bir tehlikeye mahal vermemek için araçla yarış yapmayacağız daha farklı konseptler düşündük. Bu sene 20 farklı çeşit ödül vereceğiz ve bunlardan en büyük ödül karavan. Bu sektörde şu ana kadar hiç karavan verilmedi ilklerden biri olacağız. Katılım sağlayanların yeme içme ihtiyaçları bizim tarafımızdan karşılanacak, herkes saat 18.00'dan 00.30'a kadar gönlünce eğlenebilecek ve bu eğlence ve hediyelere göre bilet fiyatlarımız oldukça uygun, yalnızca 50 lira" dedi.

PEK ÇOK ÖDÜL ÇEKİLİŞLE SAHİBİNİ BULACAK

Uğur Altuntaş, en büyük ödül olan karavanın yanı sıra çekilişle dağıtılacak hediyeleri şöyle sıraladı:

  • Paspas
  • Vinç
  • Sepetli Rol Bar
  • Led Bar
  • Kayar Led
  • Cam Film
  • Oto Lastik 500 TL hediye çeki ve daha birçok sürpriz hediye

Uğur Altuntaş, 15 Şubat'ta, Uludağ Volfram Yolu 2. Gelişim Bölgesi'nde düzenlenecek etkinliğe doğayı seven, eğlenmeyi bilen ve sürpriz hediyeler kazanmak isteyen herkesi beklediklerini söyleyerek, Bursalıları bu etkinliğe davet etti. İletişime geçmek için 0516 162 6516 numaraları telefondan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: BURSADA BUGÜN

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!