Bursa'da 'Payitaht Çarşı Alışveriş Günleri' coşkusu

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) öncülüğünde bu yıl 4.'sü düzenlenen 'Payitaht Çarşı Alışveriş Günleri'nde heyecan bugün başladı. 7 asırlık Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesindeki iş hacmine önemli katkı sunacak organizasyon, 5 Ekim 2019 tarihine kadar devam edecek. Akredite işyerlerinden toplam 100 TL'lik alışveriş karşılığında çekilişe katılan müşteriler, 10 otomobilden birini kazanma fırsatına sahip olacak.

Bursa'da 'Payitaht Çarşı Alışveriş Günleri' coşkusu

Bursa'da ticaretin kalbinin attığı Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi'nde 'Alışveriş Günleri' coşkusu başladı. Bursa iş dünyasının çatı kuruluşu BTSO öncülüğünde Bursa Valiliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Osmangazi Belediyesi, Bursa Tarihi Çarşı ve Hanlar Birliği (BTÇH) işbirliği ile hazırlanan 'Alışveriş Günleri' start aldı. "Tarihin Mirası Alışverişin Alası" sloganıyla düzenlenen Alışveriş Günlerine bu yıl bölge esnafı yoğun ilgi gösteriyor. 

TİCARETİN KALBİNE 'BTSO' İMZASI

BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi'nin kentteki ticaretin merkezi olduğunu söyledi. BTSO'nun makro projelerinden birisi olan Payitaht Çarşı Projesi ile bölgenin tarihi dokusuna ve misyonuna uygun bir dönüşüm başlattıklarını kaydeden Başkan Burkay, "Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesi'nde fiziki düzenlemeleri yerel yönetimlerle birlikte sürdürüyoruz. Çarşı esnafımıza yönelik düzenlediğimiz eğitimlerimizden şimdiye kadar 2.000 esnaf kardeşimiz faydalandı. BTSO olarak bölgenin hak ettiği noktaya gelebilmesi için çalışmaya devam edeceğiz." dedi.

ÇARŞIDA ALIŞVERİŞ YAP, SIFIR OTOMOBİL KAZAN

Başkan Burkay, Çarşı ve Hanlar Bölgesi'nin Bursa'nın en önemli kültürel zenginliklerinden birisi olduğunu dile getirdi. Bursa'nın önemli ticaret merkezlerinden olan tarihi çarşıda ziyaretçilerin aynı zamanda tarihi bir yolculuğa çıktığını ifade eden Başkan Burkay, "Bursa iş dünyası olarak bölgemizin cazibe merkezi haline gelmesi için bu yıl 4. kez 'Payitaht Çarşı Alışveriş Günleri'ni gerçekleştireceğiz. Bursa'da ticaretin simge mekanlarından birisi olan bölgemizde akredite iş yerlerimizden toplamda 100 TL'lik alışverişle kayıt yaptıran herkes 10 otomobilden birini kazanma fırsatına da sahip olacak. BTSO olarak projenin kentimiz ve esnafımız için hayırlı olmasını diliyorum." diye konuştu.

Tarihi Çarşı'da Alışveriş Kazandırıyor

Anlaşmalı iş yerlerinden toplamda 100 TL'lik her alışverişe 1 çekiliş hakkı..

Bursa Hanlar Bölgesi, Payitaht Çarşı'da, 5 Ağustos - 5 Ekim tarihleri arasında Bursa Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde "Payitaht Çarşı Alışveriş Günleri" başlıyor!

Akredite olmuş işyerlerinden TOPLAMDA yapacağınız her 100 TL'lik harcama ile bir çekiliş hakkı kazanacağınız, Payitaht Çarşı Alışveriş Günleri'nde, 10 adet Fiat Egea sizin olabilir.

10 Ekim 2019, Saat: 14:00'da noter huzurunda Bursa Ticaret Odası'nda yapılacak çekiliş ile talihlerin belli olacağı Payitaht Çarşı Alışveriş Günleri, sizleri alışverişe davet ediyor.

Tarihi miraslarımızın, alışveriş keyfiyle sentezlendiği Payitaht Çarşı Alışveriş Günleri birbirinden özel ve eğlenceli etkinlikleri ile keyfinize keyif katacak.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nın öncülüğünde ve Bursa Valiliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Osmangazi Belediyesi, Bursa Tarihi Çarşı ve Hanlar Birliği iş birlikleri ile gerçekleşen Payitaht Çarşı'da, kurulacak kiosklarda ekip arkadaşlarımızdan alacağınız çekiliş kuponunuz ile çekiliş hakkı kazanacağız alışveriş günlerinde, fişlerinizi biriktirmeyi ve saklamayı unutmayın.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!