Bursa'da önce başkanlığı elinden aldı, sonra şampiyonluğu...

Bursa Tavla Derneği'nin çiçeği burnunda başkanı Süleyman Güzey, eski başkan Veysel Kalfa'nın geçen yıl kazandığı şampiyonluğu bu yıl kazanarak önce başkanlığı sonra da şampiyonluğu elinden aldı.

Bursa'da önce başkanlığı elinden aldı, sonra şampiyonluğu...

Bursada Bugün / ÖZEL HABER

Bursa Tavla Derneği'nin yeni başkanı Süleyman Güzey, başkanlığı devraldığı Veysel Kalfa ile yarıştığı Bauhaus Babalar Günü Tavla Şampiyonası'nda şampiyon olarak başkanlığı perçinlemiş oldu.

Bursa Tavla Derneği eski başkanı Veysel Kalfa, yeni başkan Süleyman Güzey'i tebrik ederek, "Bauhaus Babalar Günü Tavla Şampiyonu yine Bursa Tavla Sevenler Derneğinden Kurucusu olduğum ve uzun yıllardır Başkanlığını yaptığım Bursa Tavla Sevenler Derneği Başkanlığından yeni bir jenerasyon yakalamak adına kan değişikliğine giderek Süleyman Güzey Başkanlığında yeni bir oluşuma gidilmişti. Uzun yıllardır aynı yönetim içinde yer aldığımız dava arkadaşım Süleyman Güzey göreve geldikten sonraki katılmış olduğu ilk Tavla turnuvasında geçtiğimiz yıl benim şampiyonluğumla sonuçlanan bauhaus Babalar günü Tavla şampiyonasını bu yıl şampiyon olarak tamamlayarak bu klasmandada Bayrağı benden teslim alarak almış olduğumuz kararın doğruluğunu perçinlemiş ve camia adına bizlerde gözümüzün arkada kalmayacağı kanısı oluşturmuştur. Kendisini birkez daha kutlar başarılarının devamını dilerim" dedi.

Bursa Tavla Derneği Başkanı Süleyman Güzey ise, şampiyonluğu kazandığı için mutlu olduğunu belirterek, şampiyonaya katılan tavlaseverleri tebrik etti.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!