Bursa'da okullar tatil mi? İşte son durum

Bursa'da yoğun kar yağışı nedeniyle öğrenci ve velilerin gözü Bursa Valiliği'ne çevrildi. Valilik, okulların tatil olup olmayacağı konusunda ne karar aldı? İşte yanıtı...

Bursa'da okullar tatil mi? İşte son durum

BURSA'DA OKULLAR TATİL....

Bursa'da yoğun kar yağışı nedeniyle öğrenci ve velilerin gözü Bursa Valiliği'ne çevrildi. Bursa Valiliği, yapılan değerlendirmede, Cuma günü (bugün) kar yağışı beklenmediği için okulların tatil edilmesine gerek duymadı. Kar yağışının durumuna göre Bursa Valiliği gerek gördüğü takdirde okulları tatil edebilecek.

ANAOKULLARINA OKUL TATİL

Öte yandan bazı İlköğretim okulları ise, anaokul sınıflarına okulları tatil ettiği öğrenildi. İlköğretim ve liselerde ise okullar tatil edilmedi.

VALİLİK RESMİ SİTESİ KİLİTLENDİ

Bursa'da okulların tatil edilip edilmediğini öğrenmek isteyen öğrenci ve velileri, Bursada Bugün haber sitesi ile Bursa Valiliği'nin resmi internet sitelerine akın etti. Bursada Bugün internet gazetesini an ve an takip eden vatandaşlar, Bursa Valiliği'nin resmi internet sitelerine yoğun giriş yapması nedeniyle valilik resmi internet sitesini kilitledi. Valilik resmi internet sitesi saatler sonra normale döndü.

155 POLİS İMDAT TELEFONLARI DA KİLİTLENDİ

Öte yandan okulların tatil edilip edilmediğini öğrenmek isteyen bazı vatandaşlar, 155 Polis İmdat telefonlarını da kilitlediği öğrenildi. 155'i arayan yüzlerce vatandaşın okulların tatil edilip edilmediğini öğrenmek için soru yağmuruna tutarken, emniyet yetkilileri, vatandaşlardan 155 Polis İmdat telefonlarını bu konuda meşgul etmemelerini istedi.

KAR ETKİSİNİ KAYBETTİ, TATİL YOK
Bursa'da kar yağışı etkisini kaybetmesi nedeniyle Bursa Valiliği'nin okulların tatil olup olmayacağı konusunda aldığı karar geçerliliğini koruyor. Okulların tatil edilmediği Bursa'da, ilerleyen saatlerde yeni bir gelişme olması durumunda kar tatili ile ilgili durum değerlendirilecek.


 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!