Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursa'da Nilüfer ve Yıldırım'da su kesintisi

Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi'nden (BUSKİ) yapılan açıklamada, Yıldırım ve Nilüfer'de su kesintisi yapılacağı bildirildi.

Bursa'da Nilüfer ve Yıldırım'da su kesintisi

Yıldırım'da su kesintisi

Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi'nden (BUSKİ) yapılan açıklamada, 23 Ocak tarihinde Yıldırım ilçesinin belli bölgelerinde 09:00-19:00 saatleri arasında su kesintisi yapılacağı bildirildi.

BUSKİ Genel Müdürlüğü'nün Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı'ndan yapılan duyuruda, "Yıldırım İlçesi Yiğitler Mahallesi Otosansit'in batısında kalan bölge ile Esenevler Mahallesi Emir Caddesi'nin doğusunda kalan bölge ve civarında su kesintisi yapılacaktır. Tedbirli olunması rica olunur" ifadeleri kullanıldı.

Nilüfer'de su kesintisi

Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi'nden (BUSKİ) yapılan açıklamada, 22 Ocak tarihinde Nilüfer ilçesinin belli bölgelerinde 09:00-18:00 saatleri arasında su kesintisi yapılacağı bildirildi.

BUSKİ Genel Müdürlüğü Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı'ndan yapılan duyuruda, "Nilüfer İlçesi 19 Mayıs Mahallesi, Yüzüncüyıl Mahallesi, Yüzüncüyıl Camii, Saygınkent ile Barış Caddesi arasında kalan bölge ve civarında su kesintisi yapılacaktır. Tedbirli olunması rica olunur" ifadeleri kullanıldı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!