Bursa'da 'Medet' rüzgarı

Türkiye'nin yükselen tiyatro değerlerinden Yan Etki'nin 'Medet' oyunu Bursa'yı salladı. Podyum Mahal'de sergilenen oyun, sanatseverlerin büyük ilgisini çekerken ayakta alkışlandı.

Bursa'da 'Medet' rüzgarı

Deniz Madanoğlu'nun kaleme aldığı son dönemlerin dikkat çeken rejisörü Serkan Üstüner'in yönettiği oyunda; ekranların aranan yüzleri arasında da yer alan Faruk Barman, Melike Güner ve Sinem Reyhan Kıroğlu aynı sahneyi paylaştı.  Tiyatro Yan Etki'nin büyük beğeni toplayan oyunu Medet, Bursalılarla buluştu. Podyum Davet'te yer alan Podyum Mahal'de sahnelenen Medet,  tiyatroseverlerin büyük ilgisiyle karşılaştı. Yaklaşık 80 dakika süren oyunun sonunda performanslarıyla dikkat çeken oyuncular ayakta alkışlandı.  SEVGİLİLERİN ÇIKMAZI

Oyun; hayatın iki ayrı uca sürüklediği, bir felaketle ayrılan ve yıllar sonra yine bir felaketle bir araya gelen iki eski sevgilinin çıkmazlarını göz önüne seriyor.  Hayat bazen insanı öyle bir ters köşeye yatırır ki; prensip ya da inançlarımızı çiğnemek zorunda kalırız. "Medet" de Çiçek ve Durukan karakterleri de böyle bir sınavdan geçiyor.

 

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!