Bursa'da karbonmonoksit zehirlenmesi! Ölü ve yaralılar var...

Bursa'da Yıldırım ilçesi Eğitim Mahallesi Erenler sokakta bacadan sızan atık gazın ortama salınması nedeniyle 7 kişi zehirlendi. Hastaneye kaldırılan yaralılardan 31 yaşındaki Taylan Ahmetoğlu yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Bursa'da karbonmonoksit zehirlenmesi! Ölü ve yaralılar var...

Bursa'nın Yıldırım ilçesi Eğitim Mahallesi Erenler sokakta sabahın erken saatlerinde bacadan sızan karbonmonoksit gazı sebebiyle 7 kişi zehirlendi, zehirlenen vatandaşlardan 31 yaşındaki Taylan Ahmetoğlu tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Bursagaz acil ekipleri saat 04.41 sıralarında gelen ihbar neticesinde, 04.58'de bölgeye ulaşarak olaya müdahale etti.

Atık gazın ortama salınması sonucu zehirlenme olayının yaşanmasıyla ilgili detaylı inceleme başlatıldığını bildiren Bursagaz ekipleri, teknik ve adli inceleme bittiğinde tekrar açıklama yapacaklarını belirtti.

Bursagaz Acil 187 ekibi, "Doğalgaz ile ilgili kazaların büyük hasarlara sebebiyet vermemesi için doğalgaz kokusu ve yangın gibi belirtilerin anında 187 Doğal Gaz Acil servisine ihbar edilmesini rica ederiz" diyerek vatandaşları uyardı.

NE İLK NE DE SON ÖLÜM!
Geçtiğimiz 15 Mart'ta Bursa'da 3 ve 5 yaşlarındaki iki çocuğun karbonmonoksit zehirlenmesinden hayatını kaybettikleri gün Gölcük'te de Çetin ve Aysel Uzuner çiftinin karbonmonoksit gazından zehirlenerek yaşamını yitirmesinin ardından Bursada Bugün'e açıklamalarda bulunan Makine Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Başkanı İbrahim Mart, yetkililere "Yeter artık, durdurun bu cinayetleri!" diye seslenmişti.

İlgili haber: https://www.bursadabugun.com/video/yeter-artik-durdurun-bu-cinayetleri-33919.html

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!