Bursa'da, İstanbul havası almak isterseniz işte adresiniz..

Nilüfer'e bağlı Fatih Sultan Mehmet Bulvarı'nda hizmete açılan Cafe Mood İstanbul, gerek konsepti gerek menüleriyle Bursalıların gözdesi oldu.

Bursa'da, İstanbul havası almak isterseniz işte adresiniz..

HABER: BURCU SEKMEN  KAMERA: SEFA BALABAN 
İstanbul'un canlılığı ve dinamizmini Bursa'da yansıtan Cafe Mood İstanbul, ahşap tasarım ağırlıklı dekorasyonu ve duvarlarındaki grafiti sanatıyla da dikkat çekiyor.

İlk ve merkez şubesi Bursa'da olan Cafe Mood İstanbul ailesinin kısa sürede şubeleriyle birlikte büyüyeceğini söyleyen İşletme Sahibi Tülay Ergen,"Bursa halkının enerjisi bize çok pozitif geldi.  Cafe Mood İstanbul ise  İstanbul'dan Bursa'ya gelen güzel bir esinti.

12 kişilik genç ve dinamik ekibimizle Bursa'nın güzel halkına hizmet etmek için buradayız. Bursa bizim için ilk basamak, Bursa'dan sonra tüm Türkiye'ye yayılmayı planlıyoruz ki bu konuda projelerimizde hazır" dedi. 


Cafe Mood İstanbul'da içecekten yiyeceğe kadar her ürünün en taze en kalitesinin müşterilere sunulduğuna da dikkat çeken Tülin Ergen,

"Tatlılarımız, yemeklerimiz, sunumumuz herşeyden önemlisi hijyen ve kalitemize çok güveniyoruz. Ayrıcalıklı hizmet keyfi için tüm Bursalıları bekliyoruz" diye konuştu. 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!