Bursa'da İskender Efendi'nin 4. kuşak torunu oylamaya katıldı   

Bursa'nın yaklaşık 1,5 asırlık tarihi İskender kebap işletmesi İskender Efendi'nin 4. kuşak torunu olan Oğuzhan İskenderoğlu, AA'nın Yılın Fotoğrafları oylamasına katıldı. 

Bursa'da İskender Efendi'nin 4. kuşak torunu oylamaya katıldı   

Botanik Park'taki İskender Efendi Konağı'nda oylamaya katılan İskenderoğlu, fotoğrafların birçoğunu oylamadan önce de gördüğünü söyledi.

İskenderoğlu, fotoğraflara yurt dışındaki gazetelerde de rastladığını belirterek, "Fotoğraflar genel anlamda çok güzeller. İnsanların hafızası fotoğraflar oluyor çünkü bir fotoğraf bin kelimeye eşittir. Fotoğraf bir makalenin ya da yazının anlatamadığı şeyleri anlatabiliyor. O anlamda bazı fotoğraflar o görevi fazlasıyla yerine getiriyor. Oylama yaparken seçim yapmakta zorlandım çünkü hepsi birbirinden güzel." diye konuştu.

İskenderoğlu, Haber kategorisinde Emrah Yorulmaz'ın İstanbul'da çektiği "Kaşıkçı cinayeti" adlı fotoğrafa, Yaşam kategorisinde Ali Atmaca'nın Bursa'da çektiği "Metal Boğa" isimli fotoğrafa, Spor kategorisinde de Elif Öztürk'ün Edirne Tarihi Kırkpınar Güreşlerinde çektiği "Pehlivanlar" isimli fotoğrafa oy verdi.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!