Bursada Bugün Bursa haber bursa haberi bursa haberleri Bursa

Bursa'da görev yapan öğretmenlere MEB'den başarı belgesi

Milli Eğitim Bakanlığı, uzaktan eğitim sürecinde TRT EBA TV'de görev alarak kamera karşısında ders anlatan öğretmenleri gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı Başarı Belgesiyle ödüllendirdi. Başarılı öğretmenler arasında yer alan Bursa'da görevli öğretmenler belgelerini İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger'in elinden aldı.

Bursa'da görev yapan öğretmenlere MEB'den başarı belgesi

Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger, TRT EBA TV'de görev alarak uzaktan eğitim sürecine katkı sağlayan başarılı öğretmenleri makamında kabul etti. Başarılı öğretmenler Milli Eğitim Bakanlığı tarafından illere gönderilen Bakan Ziya Selçuk imzalı Başarı Belgelerini Dülger'in elinden aldı.

Son aylarda koronavirüs nedeniyle yaşanan dönemin farklı bir süreç olduğunu ifade eden Sabahattin Dülger, "Kamera karşısında ders anlatmak öğretmen arkadaşlarımız için değişik bir tecrübe oldu. Bu süreçte görev alan arkadaşlarımız kamera karşısında ders anlatırken karşılarında öğrenci yoktu. Öğretmen arkadaşlarımız kamera karşısında duygu dönütünü yakalayamadan aktarabilmenin zorluğunu da yaşadılar belki. Bu süreçte öğrencilerimize televizyon üzerinden ulaşabilmek de çok keyifli ve önemli. Arkadaşlarımızın bu konuda başarılı olduklarını düşünüyorum. Uzaktan eğitim sürecinde yaptıkları özveri çalışmalarından dolayı kutluyorum. " dedi. 

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!