Bursa'da gelin damadı böyle kaçırdı! - ÖZEL HABER

Bursa'da yaşamlarını birleştirme kararı alan Tuğçe-Refik çifti, mutlu günlerini Bursa manzarası seyrederek yaşadı. Mutlulukları gözlerinden okunan çiftin gelin arabasını ise gelinin kullanması 'Gelin damadı kaçırıyor' yorumlarına neden oldu.

Bursa'da gelin damadı böyle kaçırdı! - ÖZEL HABER

Mesut DEMİR/BURSADABUGÜN.COM

Bursa'da hayatlarını birleştiren çift, gelinin şovuyla dikkatleri üzerine çekti. 25 yaşındaki Tuğçe Uygun ile hayatını birleştiren Refik Uygun, mutluluğunu Bursa manzarası izleyerek yaşadı. Bursa Devlet Hastanesi'nin karşısında bulunan çay bahçesinde Bursa manzarası izleyen Uygun çifti, gelin ve damatlıkla evlerine doğru yol aldı. Gelin arabasını gelinin kullandığını gören vatandaşlar, 'Gelin damadı kaçırıyor' yorumunu yapmadan edemedi.
Gelin arabasını eşinin otomatik vites kullanamadığı için kendisinin kullandığını belirten gelin Tuğçe Uygun, "Eşim normal vitesli araba kullanıyor. Bu arabayı da evlenmeden önce aldık. Ben özellikle rahat kullanabilmek için otomatik vites istemiştim. Bu arabayı da gelin arabası yaptık. Eşim doğal olarak kullanmadığı için direksiyona ben geçtim" diye konuştu.

Bursa'da gelin damadı böyle kaçırdı! - ÖZEL HABER Bursa'da gelin damadı böyle kaçırdı! - ÖZEL HABER Bursa'da gelin damadı böyle kaçırdı! - ÖZEL HABER Bursa'da gelin damadı böyle kaçırdı! - ÖZEL HABER Bursa'da gelin damadı böyle kaçırdı! - ÖZEL HABER
Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!