Bursa'da evde ücretsiz berber hizmeti 

Bursa Yıldırım Belediyesi, ilçede yaşayan yaşlı, engelli ve hasta vatandaşlara yönelik 'Evde Ücretsiz Berber' hizmeti sunuyor.

Bursa'da evde ücretsiz berber hizmeti 

Yıldırım Belediyesi tarafından yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında, belirli aralıklarla evlerinde ve ilçedeki huzurevlerinde ziyaret edilen yaşlı, engelli ve hasta vatandaşlar için evde traş hizmeti veriliyor.

Belirlenen liste doğrultusunda ev ve huzurevlerine giden Yıldırım Belediyesi ekipleri, bakıma muhtaç vatandaşların saç ve sakal traşını ücretsiz olarak yapıyor.

'YAŞLILARIMIZ BİZİM DEĞERLERİMİZ'

Sosyal Belediyecilik konusunda dezavantajlı bireylere destek olmak adına Yıldırım Belediyesi olarak üzerlerine düşen görevleri yerine getirmeye devam ettiklerini belirten Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, "Yaşlılarımız bizim bugünümüzü oluşturan en önemli değerlerimizdir. Onların sağlık, mutluluk ve huzur içinde yaşamlarını sürdürebilmeleri için her zaman yanlarındayız. Engellilerimiz, yaşlı ve hastalarımız pek çok kişisel ihtiyaçlarını yakınlarının yardımı sayesinde yapmak zorunda kalıyor. Biz de özellikle berber hizmeti konusunda vatandaşlarımıza yardımcı olmak istedik ve bu projeyi başlattık. Proje ile bilhassa evinden dışarı çıkamayan hastalarımız, yaşlılarımız ve engellilerimiz için 'Evde ücretsiz berber hizmeti' veriyoruz. Dezavantajlı vatandaşlarımız için en önemli sorunlardan biri olan saç ve sakal traşı ile ilgili olarak ekiplerimiz belirli periyodlarla evlere giderek bu hizmeti sağlayacak. Ciddi anlamda bir talep yoğunluğu yaşıyoruz. Buna benzer birçok hizmeti de ilerleyen zamanlarda Yıldırımlı hemşehrilerimize götüreceğiz. Bu çalışmalarımız sürekli bir şekilde devam edecek" ifadelerini kullandı.

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!