Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (21 Eylül 2017 Perşembe)

Bursa'da bugün hava sıcaklığı en yüksek 32 derece seviyesinde seyretmekte. Parçalı bulutlu bir hava Bursalıları karşıladı. Dikkat! Meteoroloji yetkilileri bildirdi: Sıcaklık yarın 8 derece birden azalacak ve gökgürültülü sağanak yağış yüzünü gösterecek.

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (21 Eylül 2017 Perşembe)

Dün Bursa'yı kavuran aşırı sıcak hava dalgası kenti terk etti. 

Bugün hava sıcaklığı en yüksek 32 derece seviyesinde seyretmekte. Parçalı bulutlu hava yarın kendini sağanak yağışa bırakacak. 

Meteoroloji yetkililerinin yaptığı uyarıya göre Bursa'da hava sıcaklığı yarın 8 derece birden azalarak 24 dereceye inecek. Gökgürültülü sağanak yağış Bursa'yı iyice serinletecek. 

Bursa'da gökgürültülü sağanak yağışın gece saatlerinden itibaren etkisini göstereceği ifade edildi.

Hafta sonu ise Bursa'da yağmur yok ancak aşırı sıcak da beklenmiyor. 

Cumartesi 24, pazarsa 27 derecelik hava sıcaklıkları Bursalıları karşılayacak. 

İŞTE BURSA'NIN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU!

BURSA'NIN İLÇELERİNDEKİ HAVA DURUMU İÇİN TIKLAYIN!

METEOROLOJİK GÖRÜNÜM

Yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey ve iç kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, sabah ve öğle saatlerinden sonra Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ çevreleri ile İstanbul'un kuzeybatı, Çanakkale'nin güney ve Balıkesir'in batı ilçelerinin, gece saatlerinden sonra Marmara'nın kuzey kesimleri ile Bursa, Sakarya, Düzce, Zonguldak ve Bartın çevrelerinin sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIĞI: Marmara ve Ege ile Batı Karadeniz kıyılarında 4 ila 8 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle güney yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette, İç Anadolu'nun batısı, İç Ege ve Göller Yöresinde yer yer kuvvetlice (30-50 km/sa) esmesi bekleniyor.

MARMARA

Parçalı, yer yer çok bulutlu, sabah ve öğle saatlerinden sonra Edirne ve Kırklareli çevreleri ile İstanbul'un kuzeybatı, Çanakkale'nin güney, Balıkesir'in batı ilçelerinin, gece saatlerinden sonra bölgenin kuzeyi ile Bursa çevrelerinin aralıklı sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

BURSA °C, 32°C

Az bulutlu ve açık, zamanla parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden sonra sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışlı.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!