Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (13 Aralık 2017 Çarşamba)

Bursa'da bugün hava sıcaklığı en yüksek 19 derece olarak ölçülüyor. Yer yer sis ve pus etkili olmakta. Sıcaklık yarın da 19 derece olacak. Cumartesi ve pazarsa Bursalıları yağmur ve 21 derecelik hava sıcaklığı bekliyor.

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (13 Aralık 2017 Çarşamba)

Bursalıları bugün de yer yer sis ve pusun etkili olduğu bir hava karşıladı. 

Sıcaklık en yüksek 19 derece dolaylarında seyretmekte. 

Hava sıcaklığı yarın da 19 derece olacak. Çok bulutlu, kapalı bir hava görülecek.

Bursa'da cuma sıcaklığın 20 derece beklendiği ifade edildi. Yer yer sis ve pus hadisesi öngörüldü.

Bursalılar önümüzdeki cumartesi ve pazar günleri hafif yağmur tahmini yapıldı. Bursa'da her iki gün de hava sıcaklığı 21 dereceye çıkacak. 

Öte yandan beyaz cennet Uludağ'da önümüzdeki beş gün boyunca yağış yok. Sıcaklık en yüksek 5 derece dolaylarında seyredecek.

İŞTE BURSA'NIN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU

BURSA'NIN İLÇELERİNDEKİ HAVA DURUMU İÇİN TIKLAYIN!

METEOROLOJİK GÖRÜNÜM

Yapılan son değerlendirmelere göre; İç Anadolu'nun kuzeydoğusu ve Orta Karadeniz'in iç kesimleri ile gece saatlerinden itibaren Marmara'nın batısının parçalı yer yer çok bulutlu, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde Trakya, Marmara'nın doğusu, İç Ege, İç Anadolu, Batı Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusu ile Güneydoğu Anadolu'nun kuzeydoğusunun yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Önemli bir değişiklik beklenmiyor, iç ve batı kesimlerde mevsim normallerinin 3 ila 5 derece üzerinde, diğer yerlerde normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle güney ve güneybatı, Akdeniz kıyıları ile güneydoğu kesimlerde kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

MARMARA

Parçalı ve az bulutlu, batısının gece saatlerinden itibaren yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde Trakya kesimi ile doğusunda yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

BURSA °C, 19°C

Parçalı az bulutlu ve yer yer puslu.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!