Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (12 Nisan 2018 Perşembe)

Bursa'da bugün hava sıcaklığı en yüksek 25 derece ölçülüyor. Meteoroloji yetkilileri yer yer sis ve pus hadisesi görüldüğünü bildirdi. Sıcaklık yarın 26 dereceye çıkacak. Cumartesi 24, pazarsa Bursalıları 23 derecelik hava sıcaklıkları beklemekte.

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (12 Nisan 2018 Perşembe)

Bursa'da bugün yer yer sis ve pus etkili olurken sıcaklık en yüksek 25 derece ölçülmekte. 

Meteoroloji yetkilileri yarın da yer yer sis ve pus hadisesi beklendiğini ifade etti. Sıcaklığın ise 26 derece ölçüleceği bildirildi. 

Bursa'da cumartesi hava az bulutlu açık olacak. 24 derecelik sıcaklık öngörüldü. 

Pazar Bursa'da az bulutlu bir havada 23 derecelik sıcaklık tahmini yapıldı. 

Bursalılar yeni haftaya ise 26 derecelik hava sıcaklığı ve parçalı bulutlu havada merhaba diyecek. 

İŞTE BURSA'NIN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU!

BURSA'NIN İLÇELERİNDEKİ HAVA DURUMU İÇİN TIKLAYIN!

METEOROLOJİK GÖRÜNÜM

Yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey, iç ve doğu kesimleri parçalı ve çok bulutlu, İç Anadolu, Batı Karadeniz (Sinop dışında), Orta ve Doğu Karadeniz'in iç kesimleri, Kütahya, Afyonkarahisar, Bilecik, Sakarya, Isparta, Burdur, Antalya'nın iç kesimleri, Kars, Ardahan ve Hakkari çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak yağışlı, Batı Karadeniz çevrelerinin yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Marmara'nın kuzey ve doğusu ile Karadeniz kıyı kesimlerinde yer yer yoğun olmak üzere sis ve pus hadisesi bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: Güneydoğu kesimlerde 2 ila 6 derece artacağı, Karadeniz ve İç Anadolu bölgelerinde 2 ila 4 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişlik olmayacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzey, zamanla Akdeniz kıyılarında güneyli yönlerden hafif ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

YOĞUN SİS UYARISI: Marmara'nın kuzey ve doğusu ile Karadeniz kıyılarında etkili olan ve hayatı olumsuz yönde etkileyen sis hadisesinin zaman zaman yoğunluğunu artarak devam edeceği tahmin edildiğinden başta hava ve deniz ulaşımı olmak üzere yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

MARMARA

Parçalı yer yer çok bulutlu, Sakarya ve Bilecik çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin kuzey ve doğusunda yer yer yoğun olmak üzere sis hadisesi bekleniyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!