Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (12 Aralık 2017 Salı)

Bursa'da bugün hava sıcaklığı en yüksek 19 derece seviyesinde seyretmekte. Yer yer sis ve pus etkisini göstermekte. Sıcaklık önümüzdeki beş gün boyunca 19-20 derece bandında seyredecek. Sıcaklıklar mevsim normallerinin 10 derece üzerine çıkmış durumda.

Bursa'da bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (12 Aralık 2017 Salı)

Bursa'da sıcaklıklar yeniden yükseldi. 

Bugün hava sıcaklığı en yüksek 19 derece seviyesinde seyretmekte. Yer yer sis ve pus etkisini göstermekte. 

Sıcaklık yarın 20 derece olacak. Yine yer yer sis ve pus hadisesi görülecek.

Bursa'da perşembe 19, cuma ve cumartesi günleriyse 20 derecelik hava sıcaklıkları öngörüldü. 

Bu rakamlar geçmişte gerçekleşen uç sıcaklıklara yakın değerler. Sıcaklıklar mevsim normallerinin yaklaşık 10 derece üzerine çıkmış durumda. Ortalama sıcaklık 10 derece olması gerekirken Bursalılar önümüzdeki 5 gün boyunca 19-20 derecelik hava sıcaklıklarıyla karşılaşacak.

Öte yandan Beyaz cennet Uludağ'da da kar yağışı kesildi. Sıcaklıklar 5 derece seviyesinde seyredecek.

İŞTE BURSA'NIN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU!

BURSA'NIN İLÇELERİNDEKİ HAVA DURUMU İÇİN TIKLAYIN!

METEOROLOJİK GÖRÜNÜM

Yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemiz genelinde yağış beklenmiyor. Kuzey ve batı kesimlerin parçalı ve yer yer çok bulutlu, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde Trakya, Marmara'nın doğusu, İç Ege, İç Anadolu'nun kuzeybatısı, Batı Karadeniz'in iç kesimleri ile Doğu Anadolu'nun doğusunda yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

HAVA SICAKLIĞI: İç ve doğu kesimlerde 2 ila 4 derece artacağı, iç ve batı kesimlerde mevsim normallerinin 3 ila 5 derece üzerinde, diğer yerlerde normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle güney ve güneybatı, Akdeniz kıyıları ile güneydoğu kesimlerde kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

MARMARA

Parçalı ve yer yer çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde Trakya ile bölgenin doğusunda yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!