BURSA'DA BUGÜN HAVA NASIL OLACAK? HANGİ YOLLAR KAPALI?

Bursa'da 15 Nisan 2011 Cuma günü hava ve yol durumu...

BURSA'DA BUGÜN HAVA NASIL OLACAK? HANGİ YOLLAR KAPALI?

Meteoroloji'den alınan bilgiye göre, Bursa günü parçalı bulutlu geçirecek. Bursa'da en yüksek hava sıcaklığı 17, en düşük sıcaklık ise 4 derece olması tahmin ediliyor. En düşük nem oranı 64 olacak olan Bursa'da ey yüksek nem oranının ise 89 olması bekleniyor.

BURSA ŞEHİRİÇİ TRAFİK VE YOL DURUMU


1. CUMHURİYET CADDESİ ÜZERİNDE TRAMVAY HATTI YAPIM ÇALIŞMALARI NEDENİYLE GÖKDERE BULVARI MEYDANCIK KAVŞAĞI İLE ZAFER PLAZA KAVŞAĞI ARASINDA YER ALAN CUMHURİYET CADDESİ ARAÇ TRAFİĞİNE KAPATILARAK, ALTERNATİF GÜZERGAH OLARAK İNÖNÜ CADDESİNİ TAKİBEN,HAŞİM İŞÇAN CADDESİ, CELAL BAYAR CADDESİ VE KIBRIS ŞEHİTLERİ CADDESİKULLANILMAKTADIR.

2. BURSA-İZMİR KARAYOLU ALAADDİNBEY-ÖZLÜCE KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI İNŞAAT ÇALIŞMALARI NEDENİYLE SERVİS YOLU KULLANILMAKTA VE YOL GÜZERGAHINDAŞERİT DARALTILMASI YAPILMAKTADIR.

3. BURSA-MUDANYA KARAYOLU ÜZERİNDEYAPIMI DEVAM ETMEKTE OLAN EMEK KÖPRÜLÜ KAVŞAK İNŞAAT ÇALIŞMALARIKAPSAMINDA EMEKVE ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNE ULAŞIM DÖNER ADALI KAVŞAK KULLANILARAK SAĞLANMAKTA, BURSA'YA GELİŞ İSTİKAMETİNDE İSE ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ İÇİNDEKİ ALİ OSMAN SÖNMEZ BULVARI BAĞLANTISI KULLANILARAK ULAŞIM SAĞLANMAKTADIR.

4. BURSARAY ÜNİVERSİTE HATTI TÜNEL VE KAZI İNŞAAT ÇALIŞMALARI NEDENİYLE ERTUĞRUL MAHALLESİ UĞUR MUMCU CADDESİNİN BİR KISMI GEÇİCİ OLARAK TRAFİĞE KAPATILARAK ULAŞIM ALTERNATİF GÜZERGAHLARDAN SAĞLANMAKTADIR

5. MUDANYA YOLU EMEK KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI, İZMİR YOLU ALAADDINBEY-ÖZLÜCE KAVŞAĞI, E.MUDANYA YOLU, NİLÜFERKÖY, ALTINŞEHİR-ERTUĞRUL İMAR YOLLARI, ÇALI-KAYAPA YOLU, DİKKALDIRIM BENT CADDESİ VE ANKARA YOLU CADDESİNDEYOL YAPIM VEASFALTLAMA ÇALIŞMALARI DEVAM ETMEKTE OLUP TRAFİK KONTROLLÜ OLARAK SAĞLANMAKTADIR.

 6.KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 14. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ, 11-53 K.K. NO'LU BOÜYÜK ÇEVRE YOLUNUN 9+000-9+250 KM'LERİ ARASINDA KÜTAHYA KAVŞAK KÖPRÜSÜ GENLEŞME DERZİ BAKIM ÇALIŞMALARI ÖNGÖRÜLEN SÜREDE TAMAMLANAMAMIŞ OLUP, ÇALIŞMA SÜRESİ 08/04/2011 TARİHİNE KADAR UZATILMIŞTIR. BU TARİHE KADAR SOL TAŞIMA YOLU KAPATILACAK OLUP, TRAFİK AKIŞI SAĞ TAŞIMA YOLUNDAN İKİ YÖNLÜ OLARAK SAĞLANACAKTIR.

BUSKİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN YAPILAN ÇALIŞMALAR

OSMANGAZİ İLÇESİ: SELAMET , BAĞLARBAŞI, VE YUNUSELİ MAHALLESİ, 
NİLÜFER İLÇESİ; ALTINŞEHİR, GÖRÜKLE,ERTUĞRUL VE ÜÇEVLERMAHALLESİ,
YILDIRIM İLÇESİ; BARUTHANE, ARABAYATAĞI VE VATANMAHALLESİ
GÜRSU İLÇESİ; İSTİKLAL VEKURTULUŞMAHALLESİ, 
MUDANYAİLÇESİ; ÖMERPAŞA VEMÜTAREKEMAHALLESİNDEDEVAM EDEN ALTYAPI ÇALIŞMALARI NEDENİYLE TRAFİK ALTERNATİF GÜZERGAHLARDAN VE KONTROLLÜ OLARAK SAĞLANMAKTADIR.

SÜRÜCÜLERİN KENT İÇİ HIZ LİMİTLERİNE UYMALARI VE KONTROLLÜ SEYİR ETMELERİ, ÇALIŞMA YAPILAN GÜZERGAHLARDADİKKATLİ VE DUYARLI OLUNMASI, TRAFİK İŞARET VE İŞARETÇİLERİNE UYMALARI, BİLGİ LEVHALARI İLE GÖSTERİLMİŞ ALTERNATİF GÜZERGAHLARI TERCİH ETMELERİ GEREKMEKTEDİR.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

 

Kalan karakter : 450

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!